Пакети з агітаційною символікою живуть довше, ніж обіцянки кандидатів на виборах, – Решмеділова

Телеканал ZIK

Основне завдання агітаційної продукції - щоб знаходилася з потенційним виборцем якомога довше

Часто в громадських місцях можна побачити людей похилого віку з пакетами декількох минулих електоральних літ. Тобто вони живуть довше, ніж політики, які приходять на цих гаслах.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі  ZIK заявила політолог Олександра Решмеділова.

Експерт пояснила, в чому сенс будь-якої продукції із символікою чи логотипами того чи іншого політика, що роздається виборцям під час передвиборчої агітації:  

"Основне завдання – щоби ця продукція знаходилася з потенційним виборцем якомога довше. Саме тому довгий час пакети були "в ходу", тому що люди їх довгий час не викидали, а використовували досить часто в громадських місцях. Можна було побачити людей похилого віку з пакетами декількох минулих електоральних літ. Тобто вони живуть довше, ніж, скажемо, політики, які приходять на цих гаслах", – зауважила політичний експерт.

І напередодні цьогорічних місцевих виборів, продовжила Решмеділова, людям роздають захисні маски, кришки для консервації, насіння фасують у пакети, щоби вони довше залишалися з потенційним виборцем.

"Тобто щоб він його не викинув. Бо ручка, газета, значок, інша продукція, наприклад, якщо ви подаруєте дідусеві флешку, навряд чи вона йому знадобиться. А все, що може допомогти у господарстві, може залишитися на довше", – додала експерт.

Окрім цього Решмеділова звернула увагу на те, що політики зараз використовують певне обмеження щодо ціни продукції, яку роздають виборцям.

"Вони намагаються знайти якийсь дешевий еквівалент, чим можна привернути увагу виборця. Але загалом я вважаю, що роздачі так званої гречки або продуктових наборів, воно так чи інакше буде відходити", – прокоментувала Решмеділова.

Новини за темою: Місцеві вибори-2020: За добу правоохоронці відкрили 10 кримінальних проваджень

Нагадаємо, нещодавно Міністерство цифрової трансформації запустило освітній серіал "Виборець" до місцевих виборів 25 жовтня. В рамках курсу для виборців простою мовою пояснюють все, що потрібно знати про місцеві вибори-2020: нові правила, як дізнатися інформацію про кандидатів, як перевірити свою наявність у списках та чого не слід робити під час голосування.

Loading...