Падіння рейтингу "Слуги народу" не катастрофічне, - Разумков

Дмитро Разумков. 

EPA-EFE

За його словами, наразі зарано оцінювати провали чи здобутки влади

Падіння рейтингу політичної партії "Слуга народу" не є катастрофічним. Про це в ефірі програми "Право на владу" заявив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, передає УНН.

"Будь-яка влада втрачає рейтинги. Це може відбуватися поступово, якщо ми подивимося на рейтинг довіри і рейтинг підтримки на рівні парламентських виборів, то зниження достатньо невелике. Якщо ми говоримо про місцевий результат, при всій повазі до соціологів і колег, це не зовсім репрезентативний результат, тому що ми не бачимо кандидатів, які будуть висуватися від "Слуги народу", від "Європейської солідарності", від ОПЗЖ і інших політичних сил. Якщо ми говоримо з вами про місцеві партійні структури, завжди місцева система — місцеві вибори і місцеві партії, якщо вони були пов’язані з рейтинговим мером, давали непоганий результат. Тому я сьогодні нічого катастрофічного поки що не бачу. Якщо ми говоримо з вами про парламентські вибори, то на щастя, їх найближчим часом не планується і ті результати, які є, дійсно, у деяких політичних сил ми бачимо зростання. Якщо ми подивимось на "Слугу народу", трохи є просідання, але якщо ми порівняємо, наприклад, в історії країни, то це не те просідання, яке ми могли спостерігати в інших політичних силах", - сказав Разумков.

За його словами, наразі зарано оцінювати провали чи здобутки влади, оскільки повинен пройти ще деякий час.

"Друге — ми фактично живемо в виборчому періоді. Були президентські вибори, парламентські, зараз починаються місцеві. І це завжди так само відображається на оцінці тих чи інших рішень як влади, так парламенту в цілому, президента, Кабінету міністрів", - додав Разумков.

Новини за темою: Оприлюднено рейтинги партій до Львівської облради: "Слуга народу" на четвертому місці

Нагадаємо, згідно з останніми опитуваннями, "Слуга народу" та "Опозиційна платформа – За життя" лідирують в партійних рейтингах. Загалом, якщо б вибори у Верховну Раду проходили в найближчі вихідні, то у парламент пройшли б чотири партії. 

Loading...