Особливістю місцевої виборчої кампанії буде брак кадрів, – Решмеділова

Політологиня Олександра Решмеділова. Фото: Aleksandra Reshmedilova/Facebook

На місцях буде боротьба йти за гарні кадри, прогнозує політолог

Місцева кампанія відрізнятиметься тим, що буде брак кадрів, бо активних, креативних, упізнаваних кандидатів дуже мало, і їх будуть розбирати різні політичні сили.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила політолог Олександра Решмеділова.

Експерт прокоментувала особливості місцевих виборів, які мають відбутися восени поточного року, зокрема, норму щодо того, що кандидати у депутати зможуть балотуватися у різні місцеві ради. На її думку, більшість політичних сил використають новий інструментарій і висунуть одного кандидата у різні ради.

"Брак кадрів – це ключова проблематика, особливо, якщо ти не вирощуєш свої кадри, коли ти – молода політична сила, коли ти не встиг вибудувати цей соціальний ліфт, який надалі буде корисним, буде пророщувати партійні кадри, умовно, з регіональних осередків до національного рівня", – зазначила Олександра Решмеділова.

Новини за темою: "Слуги народу" на виборах побачать зворотну хвилю, яку вони самі запустили рік тому, – Рева

Політолог наголосила: "Місцева кампанія взагалі відрізняється тим, що буде брак кадрів, бо активних, креативних, упізнаваних, з позитивними кейсами – їх дуже мало, і їх будуть розбирати різні політичні сили. За них буде йти певна боротьба, а вони вже будуть обирати навіть, від кого висуватися. Ми вже бачимо приклади, коли спочатку анонсована участь в одному політичному проєкті, надалі, у процесі, змінюватимуть їх, це будемо ще бачити. Тобто, насправді, за гарні кадри боротьба буде йти на місцях однозначно".

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський порушив питання підготовки до місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня 2020 року, та доручив уряду продумати механізми для безпеки громадян.

Раніше повідомляли, що у ЦВК наголосили: місцеві вибори в Україні відбудуться у складних умовах. Ускладнення відбуваються через зміни виборчого закону і пандемію COVID-19.

Loading...