ОПЗЖ - посольству США в Києві: Ми доб'ємося припинення зовнішнього управління Україною

Фото з відкритих джерел

Партія "Опозиційна платформа - За життя" висловлює рішучий протест проти незаконних, антиконституційних дій правоохоронних органів, які силою перешкоджали проведенню мирної акції українців.

Так у політсилі прокоментували події біля посольства США в Києві, передає "Політека".

У партії поінформували, що у вівторок, 24 листопада, ОПЗЖ і її молодіжне крило, а також організація "Патріоти – За життя" провели акцію біля посольства США. Понад три тисячі осіб, які брали участь у мирній акції, а також народні депутати України від ОПЗЖ, які реалізовували своє гарантоване Конституцією право на мирні зібрання, були оточені кордонами поліції та Національної гвардії.

"Понад 500 осіб, зокрема всі учасники акції з плакатами, які хотіли скористатися своїм конституційним правом і висловити рішучий протест проти зовнішнього управління, введеного США в Україні, безпідставно не були допущені підконтрольними Зеленському і його оточенню силовиками до місця проведення акції. Таким чином, українська влада виступила проти українського народу, в порушення його конституційних прав, на стороні і в інтересах американського посольства. Ті цінності свободи і демократії, про які так люблять міркувати американські емісари, сьогодні втоптані в бруд слухняними виконавцями волі Вашингтона", – заявили в партії Медведчука.

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

У зв'язку з цим, ОПЗЖ висловлює рішучий протест проти незаконних, антиконституційних дій правоохоронних органів, які силою перешкоджали проведенню мирної акції українських громадян.

"Заявляємо замовникам цієї розправи, що окопалися в посольстві США: на багнетах не можна всидіти, і ми доб'ємося припинення зовнішнього управління Україною, захистимо суверенітет і незалежність нашої країни", – підсумували в партії Медведчука.