ОПЗЖ Медведчука і ЄС Порошенка - єдині партії в Україні, що не залежать від "зовнішніх" грошей, а спираються на фінансування своїх лідерів, - блогер

Петро Порошенко та Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Блогер Кирило Кіквідзе описав ситуацію з фінансуванням найрейтинговіших партій в Україні. Його висновки з цього приводу опублікувало інтернет-видання "Корреспондент". Так, він вважає, що рейтинг багатих показав, що ОПЗЖ і ЄС найбільш незалежні партії в Україні.

Журнал "Фокус" опублікував рейтинг найбагатших людей України. Ніяких особливих сенсацій в списку немає: на першому місці Ахметов, далі Пінчук, Фірташ, Новинський, Порошенко, Гереги, Медведчук.

Замикають десятку Коломойський, Боголюбов і Костельман.

Зазначу, що в списку двоє людей, які очолюють свої партії, - це Петро Порошенко - лідер "Європейської Солідарності" і Віктор Медведчук - лідер "Опозиційної платформи - За Життя".

Про що це говорить. В першу чергу про те, що ні "Європейській солідарності", ні "Опозиційній платформі - За Життя" не потрібні ніякі зовнішні ресурси для фінансування. Порошенко буде фінансувати свою партію заради виконання тієї програми, яка стоїть перед партією. Те ж саме Медведчук - лідер ОПЗЖ фінансуватиме ту ідеологію, яку він сповідує і яка сьогодні є відкритою і явною. І ніяке стороннє фінансування ОПЗЖ не потрібно.

Порівняємо з "Слугами народу", яких фінансує і Ахметов, і Коломойський з Боголюбовим, і Новинський, і які хочуть за свої гроші хочуть захистити кожен свої інтереси за допомогою депутатів-слуг.

У ОПЗЖ і ЄС ніхто не може влізти для отримання прибутку. Медведчук і Порошенко входять в топ-10 найбагатших людей України і в змозі фінансувати свої партії і їм не потрібні гроші інших олігархів.

У головних конкурентів ОПЗЖ і ЄС - "Слуг народу" немає своїх грошей, тому вони змушені користуватися джерелами фінансування із зовні, що змушує їх діяти не в рамках ідеології або інтересів народу, а в інтересах кількох "інвесторів" - олігархів.

ЄС і "Опозиційна платформа - За Життя", по суті, єдині справді незалежні партії в Україні через надійний фінансовий стан у своїх лідерів Петра Порошенка та Віктора Медведчука, а значить більш чесні перед своїми виборцями, тому що не будуть скочуватися в рішення дрібних сьогохвилинних бізнес-питань, а залишаться ідеологічними партіями, які захищають інтереси всіх своїх виборців.