Опитуванням українців можуть готувати до якогось рішення, яке їм не надто сподобається, – Кацман

Політичний експерт та заслужений журналіст України Володимир Кацман Скріншот відео

Той, хто порадив провести опитування у день виборів, – лютий ворог рейтингів "Слуги народу", переконаний експерт

Опитуванням від президента України Володимира Зеленського українців можуть готувати до якогось рішення, яке їм не дуже сподобається.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Гість студії риторично поцікавився, хто порадив президенту України Володимиру Зеленському провести опитування у день місцевих виборів. На думку експерта, це зробив лютий ворог рейтингів партії "Слуга народу". Володимир Кацман наголосив, що опитування не матиме юридичної сили, озвучені запитання не є найбільш актуальним; що вони принесуть – невідомо.

Новини за темою: Опитування від Зеленського – незаконне, нелегітимне і нерепрезентативне, – адвокат

Гість ток-шоу поділився підозрами, які виникли у нього, щодо причин проведення опитування від президента.

"У мене виникає підозра..., що цим опитуванням нас готують до якогось рішення, яке нам не сильно сподобається. Але зате є привід сказати - вам не подобається, але ми ж опитування провели! Подивіться, як підтягнули тему економічної зони на Донбасі. Три або два дні говорили, що не дотягує, проти висловилися... Раз – і я сьогодні дивлюся, вже 46,4% "за", а 46,3% "проти". Ось як підтягнули швидко! Отже, нас готують до якогось рішення. Що це за рішення, я не знаю", – сказав Володимир Кацман.

Новини за темою: Опитування від Зеленського: Курйози з волонтерами, зникнення скриньок та перші результати

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні відбулося голосування на місцевих виборах. 

У день виборів до місцевих органів влади біля виборчих дільниць відбулося всеукраїнське опитування, ініційоване Володимиром Зеленським. Громадянам пропонували відповісти на 5 важливих питань шляхом заповнення спеціальної анкети. 

Як повідомляли, для проведення опитування щодо п'яти питань президента Володимира Зеленського в день місцевих виборів 25 жовтня партія "Слуга народу" найняла компанію "Зе медіа".