Опитування Зеленського створило перевагу для партії влади на виборах, - ОБСЄ

5 питань від президента України Володимира Зеленського Фото з відкритих джерел

Опитування стосувалося відповідних ініціатив, які зараз вводить Офіс президента

Всеукраїнське опитування у день місцевих виборів 25 жовтня, яке ініціював президент Володимир Зеленський, могло частково створити неправомірну політичну перевагу для партії влади. Про це заявили в Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ), передає "Інтерфакс-Україна". 

"Можемо відзначити, що опитування, яке було ініційоване президентом Володимиром Зеленським, що проходило поруч з виборчими дільницями в день виборів і яке було профінансовано його політичною партією, а також стосувалося відповідних ініціатив, які зараз вводить його Офіс, дещо створювало неправомірну політичну перевагу", - зазначила керівник місії спостерігачів від БДІПЛ ОБСЄ Інгібйорг Сольрун Гісладоттір на онлайн-конференції 26 жовтня. 

Новини за темою: З'явились попередні результати всеукраїнського президентського опитування

Також в Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини відзначили, що опитування розмивало кордони між державою і політичною партією.  

За словами Інгібйорг Сольрун Гісладоттір, люди, що працювали на президентському опитуванні, переважно перебували поза виборчими дільницями і не проявляли активність, хоча були досить помітними.

Нагадаємо, нещодавно народний депутат Олександр Корнієнко повідомив, що для проведення опитування з п'яти питань президента Володимира Зеленського в день місцевих виборів 25 жовтня партія "Слуга народу" найняла компанію "Зе медіа".Loading...