Опитування Зеленського – дешевий піар-хід для злочинного керування громадською думкою, – Рабінович

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

На проведення опитування планують використати мільйони невідомого походження, зауважив парламентар

Всенародне опитування у день місцевих виборів – дешевий піар-хід для злочинного керування громадською думкою.

Про це під час засідання Погоджувальної ради, яке транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

Парламентар зазначив, що з цікавістю очікував нинішнього дня, щоб дізнатися, які невідкладні справи змусили Верховну Раду зібратися у період загострення пандемії в країні.

"З'ясувалося, що держбюджету, який конче необхідний для держави, немає. Допомоги людям немає. А що є? Є питання. 5 питань президента до України. На це збираються витратити мільйони коштів, що мають невідоме походження, що є насправді прихованою корупцією. Самі ж питання – дешевий піар-хід для злочинного керування громадською думкою", – заявив народний депутат.

Новини за темою: Опитування Зеленського оплатять меценати, - нардеп

Вадим Рабінович прокоментував кожне із 5 питань президента. Так, перше з них стосувалося, чи слід запроваджувати довічне ув’язнення за корупцію.

"Відповідаємо – так! Те, що витворяє ваша "зелена" влада, ті розміри корупції, яка сьогодні в країні, – вони безпрецедентні. Ви обіцяли посадки, пройшло 1,5 року, і ви вирішили спитати про довічне ув’язнення. Та хоч на рік вже кого-небудь посадіть з тих, кого обіцяли посадити. Можна ще запитати, чи не висилати їх на Місяць. Яка різниця? Все одно нічого не робиться, а запитати можна все, що завгодно", – сказав парламентар.

Він продовжив, що запитання про Будапештський меморандум має бути адресоване не до людей, а до психіатрів, оскільки документ не передбачає обов’язок його підписантів воювати за Україну.

Новини за темою: Разумков: Коштів на "опитування Зеленського" у держбюджеті не передбачено

Вадим Рабінович нагадав, що наступне питання в так званому опитувальнику – щодо створення вільної економічної зони на Донбасі. Парламентар риторично поцікавився, чи влада вже вирішила питання з миром на Донбасі, що тепер займається створенням там вільної економічної зони.

"Може, ви просто не "в курсі", там і без того по повній торгують і зброєю, і наркотиками, і органами. Ви це узаконити прагнете? То так і запитуйте, що соромитись?" – сказав парламентар.

Вадим Рабінович, відповідаючи на запитання про скорочення кількості нардепів, зауважив, що, справді, немає різниці, яка кількість "зелених кнопочок" є у залі. Він запропонував розширити це питання – чи потрібен президент та президентська форма правління, яка ще жодного разу себе не виправдала, а кожен президент покидав свою посаду з ганьбою.

Що ж до запитання стосовно легалізації наркотичних речовин, Вадим Рабінович резюмував: "Ми бачимо, що ваша влада його (це питання. – Ред.) для себе вже вирішила, бо неможливо коїти те, що ви коїте, не в наркотичному дурмані".

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський виступить на засіданні Верховної Ради у вівторок, 20 жовтня.

Додамо, 25 жовтня, у день місцевих виборів, українцям поставлять п’ять запитань у межах всенародного опитування від президента України Володимира Зеленського.