live

Опубліковано закон про безкоштовне харчування дітей переселенців

Дегустація страв шкільного харчування. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Закон набуде чинності за три місяці

У парламентському виданні "Голос України" опубліковано Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб". Про це йдеться на сайті видання.

Ним передбачено, що дітям грудного віку та дітям другого року життя, які входять до складу малозабезпечених сімей та/або постраждалих у результаті Чорнобильської катастрофи і мають статус дитини, яка постраждала внаслідок військових дій і збройних конфліктів, або з числа внутрішньо переміщених осіб, за рахунок держави гарантується забезпечення дитячим харчуванням.

Також, відповідно до закону, харчування за рахунок держбюджету надається дітям з перерахованих вище категорій і під час навчання у дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форми власності.

Нагадаємо, зазначений законопроєкт був зареєстрований у Верховній Раді ще попереднім скликанням, 16 листопада 2015 року. Ухвалили документ народні депутати Верховної Ради IХ скликання. За це проголосували 355 парламентарів. Президент України підписав його 18 лютого.

Loading...