"Опозиційна платформа - За життя" звернулась до СБУ щодо порушення кримінальної справи за фактом тероризму

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

"Опозиційна платформа - За життя" надіслала заяву на ім'я голови Служби безпеки України щодо порушення кримінальної справи по факту тероризму. Про це повідомив народний депутат від політсили Ренат Кузьмін

"Замінували офіс ОПЗЖ. Ніякої реакції влади. Ні коментарів. Ні заяв. Ні обіцянок. Хочеться нецензурно висловитися. Публікую копію заяви про порушення кримінальної справи за фактом тероризму. На допомогу лейтенантові Баканову", – написав Кузьмін у Facebook. 

Так, у документі вказано, що 11 листопада 2019 року у ЗМІ з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах опублікували документ під назвою "План", за яким Департамент захисту національної державності має організовувати проведення акцій та протестів з метою перешкоджання законній діяльності "Опозиційної платформи - За життя". З цією метою планувалося викорисовувати "можливості патріотично налаштованих рухів". Відповідальними за здійснення названих заходів визначено посадовців СБУ. 

Новини за темою: В Ужгороді скоєно напад на офіс "Опозиційної платформи - За життя"

Зокрема, у партії наголосили, що на виконання вказаного "плану" праворадикальні угруповання чинять численні напади на депутатів від політсили. У зв'язку з цим ОПЗЖ просить прийняти заяву та невідкладно зареєструвати викладені відомості за фактами правопорушень, передбачених ст. 112, п.п. 1, 5 ч.2 ст. 115, ч. 1 ст. 258 Кримінального кодексу України. 

Фейсбук-сторінка Рената Кузьміна

Фейсбук-сторінка Рената Кузьміна

Нагадаємо, у ніч з 8 на 9 серпня зловмисники заклали вибуховий пристрій на парковці, в декількох метрах від входу в будівлю офісу "Опозиційної платформи - За життя". У партії заявили, що подія є спробою здійснення терористичного акту, що несе загрозу життю людей і вчиненого суспільно небезпечним способом з політичних мотивів.