"Опозиційна платформа - За життя": Зеленський і "слуги народу" разом з Порошенком намагаються не допустити ОПЗЖ до виборів на Миколаївщині

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Президент Володимир Зеленський і "слуги народу" разом з лідером  "Євросолідарності" Петром Порошенком намагаються не допустити "Опозиційну платформу - За життя" до виборів в Миколаївській області. Про це йдеться в заяві партії, оприлюдненій на сайті політсили.

Наводимо її текст дослівно:

Змова "слуг народу" і партії Порошенка заблокувала реєстрацію кандидатів від ОП-ЗЖ на Миколаївщині. І в міському, і обласному виборчкомах за реєстрацію списків нашої партії проголосували 9 членів комісій з необхідних 10. Решта були або залякані, або політично мотивовані блокувати реєстрацію кандидатів від ОП-ЗЖ.

Лицемірна передвиборча брехня Зеленського покарати режим Порошенка за злочини в реальності перетворилася на альянс "слуг" і партії Порошенка.

"Слуги" і Порошенко об'єдналися на Миколаївщині у спробі зняти з виборів найбільш рейтингову опозиційну партію – ОП-ЗЖ. Це злочин проти виборців Миколаївщини та демократії в Україні.

ОП-ЗЖ заявляє, що "слуги народу" бояться свого народу. Вони пішли на позбавлення конституційного права вибору 500 тисяч наших співгромадян на Донбасі, знімають з виборів опозиційних кандидатів на Миколаївщині. В Україні встановлюється Зе-диктатура.

ОП-ЗЖ буде відстоювати права наших партійців і наших кандидатів на Миколаївщині в судах всіма можливими законними засобами. Всі, хто винен у порушенні закону і демократичних прав, понесуть заслужену відповідальність. Ми будемо брати участь у виборах, переможемо і зробимо все, щоб поліпшити життя людей.