"Опозиційна платформа - За життя" захищатиме права українців, вибори і демократію, незважаючи на бажання влади їх скасувати, - Бойко

Юрій Бойко Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя" захищатиме права громадян України, вибори і демократію, незважаючи на бажання влади їх скасувати. Про це заявив співголова ОПЗЖ Юрій Бойко, повідомляє пресслужба політсили. 

Як зазначається, Центральна виборча комісія прийняла рішення скасувати вибори в 10-ти об'єднаних територіальних громадах Донецької та 8-ми ОТГ Луганської області.

"8 серпня Центральна виборча комісія своїм антиконституційним рішенням викреслила півмільйона жителів Донбасу зі списку виборців", - зазначив Юрій Бойко.

За його словами, команда президента Зеленського проводить антинародний курс, який веде до згортання демократії та узурпації влади в Україні.

"Рішення ЦВК - це тільки елемент сценарію щодо узурпації влади. До цього ми бачили спроби сконцентрувати в руках президента повноваження щодо призначення керівників усіх силових відомств. Всупереч волі переважної більшості громадян і без референдуму був відкритий ринок землі. Замість децентралізації відбулося примусове перекроювання районів і громад. І тепер, замість народовладдя - відмова від проведення виборів на Донбасі", - переконаний депутат.

Водночас Бойко підкреслив, що влада повністю переродилася.

"Замість того, щоб показати свою компетентність у боротьбі з кризою, вона бореться тільки з правами і свободами громадян. Згортаються соціальні права і гарантії. Уряд відмовляється виконувати рішення КСУ і відновлювати пільги. Жодна обіцянка, дана людям президентом Зеленським, - не виконана", - акцентував політик.

Крім цього, співголова опозиційної партії назвав скасування виборів на території Донецької та Луганської областей боягузтвом і втечею влади від відповідальності за свій антинародний курс.

"Повністю збанкрутіла влада так боїться свого народу, що не хоче йти на вибори, щоб не отримати ляпас від людей за обман і зраду. Вони бояться відповідальності за все скоєне ними з країною і людьми. Ось і шукають будь-який привід, щоб скасувати вибори. А почати вирішили з Донбасу. І це рішення ЦВК-сигнал кожному українському виборцю. Один раз підтримавши "слуг", ви ризикуєте втратити свої громадянські права назавжди", - підкреслив Бойко.

Новини за темою: Зе-влада краде право голосу у пів мільйона українців спробою скасувати місцеві вибори в Донецькій і Луганській областях, – "Опозиційна платформа – За життя"

Також депутат зазначив, що "Опозиційна платформа - За життя " зробить все від неї залежне, щоб постанова ЦВК не стала вироком української демократії.

"Сьогодні жителі Сходу країни самі безправні. Ми будемо звертатися до суду, ми допоможемо людям звернутися до ЄСПЛ. Всі політичні сили, що відстоюють демократію, повинні об'єднатися, щоб захистити права півмільйона жителів Донецької та Луганської областей. Інакше влада знайде новий привід, щоб скасувати місцеві, а потім і будь-які інші вибори в Україні", - резюмував Юрій Бойко.

Нагадаємо, нещодавно в Комітеті виборців України заявили, що на сьогодні відсутні правові підстави для того, щоб не призначати будь-які перші або чергові вибори в Луганській області.