"Опозиційна платформа - За життя" заявляє про спроби масштабної фальсифікації результатів виборів у Маріуполі

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

У Маріуполі "Слуги народу" разом з "Блоком Вадима Бойченка" намагаються сфальсифікувати результати виборів, щоб дати можливість президентській партії увійти до складу міської ради. Про це йдеться в заяві "Опозиційної платформи - За життя", розміщеній на сайті політсили.

Як зазначають у партії, згідно з протоколами з мокрими печатками від дільничних виборчих комісій, завірені копії яких є на руках у представників ОПЗЖ, "Слуги народу" набрали всього 4,7% голосів – це означає, що вони не проходить до Маріупольської міськради.

"Але за цю ніч ситуація різко змінилася - згідно з протоколами районних комісій, "Слуги народу" набирають вже 5,1% голосів.

За нашими даними, "Слуги народу" намагаються "натягнути" потрібний відсоток голосів за рахунок збільшення в протоколах районних комісій числа бюлетенів, визнаних недійсними - це штучно підвищує відсоток голосів, відданих за кожну з партій, не змінюючи при цьому число голосів у кількісному співвідношенні", - наголошується в заяві.

Більше того, представники "Слуги народу", кажуть в ОПЗЖ, через своїх покровителів з Партії "Блок Вадима Бойченка" починають розміщувати в своїх кишенькових міських ЗМІ інформацію з "підсумковими" результатами голосування жителів Маріуполя. Якщо підрахувати відсотки, набрані всіма партіями-учасниками виборчого процесу, загальна сума голосів виходить 104,29%, що говорить про те, що фальсифікація проводилася в поспіху і була допущена груба математична помилка, яку, без сумніву, виправлять при оголошенні остаточних результатів.

"У представників нашої партії є протоколи з мокрими печатками від усіх дільничних комісій, завдяки чому ми без проблем зможемо довести, де і як була проведена підтасовка результатів.

"Опозиційна платформа - За життя" вже готує позов до суду про фальсифікацію результатів виборів. За підробку протоколів винним загрожує кримінальна відповідальність до 10 років позбавлення волі", - резюмується в заяві партії.