"Опозиційна платформа - За життя": Винні в Одеській трагедії понесуть справедливе покарання

"Опозиційна платформа - За життя"

Шість років тому в Одесі було скоєно злочин проти людяності. Десятки людей, чия вина полягала лише в незгоді з встановленням в Україні націоналістичного режиму, були спалені в Одеському Будинку профспілок. Змінюється влада, Генеральні прокурори і назви правлячих партій, але відповіді на питання про те, хто винен в їх загибелі, народ України не знає досі. Про це йдеться у заяві "Опозиційної платформи - За життя" на сайті політсили. 

Наводимо її текст дослівно:

"Ні у кого не виникає сумнівів, що злочинці діяли під захистом високопоставлених осіб. Саме ці покровителі п'ять років докладали всіх зусиль, щоб правда так і не була встановлена. Після зміни влади з'явилася надія, що палії і їх політичні натхненники будуть притягнуті до відповідальності. Але цього не сталося.

Прийшовши до влади "нові обличчя" замість встановлення істини стали на шлях прямого приховування і змови з націонал-радикалами і партією війни. У минулому році представники старої і нової влади разом під надуманим приводом зірвали створення тимчасової слідчої комісії з розслідування Одеської трагедії. Тепер спільно вони продають українську землю, зривають мирні переговори і ховають правду про трагедію. Злочинці продовжують розгулювати на свободі, впевнені в пасивності правоохоронних органів. Відповідальними за злочин хочуть зробити самих загиблих. А політики в високих кабінетах сподіваються, що пам'ять зітреться і "все забудеться". Але ми не забудемо!

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає від влади і особисто від Президента Зеленського виконати свою передвиборчу обіцянку і розблокувати розслідування трагедії, що сталася 2 травня 2014 року в Одесі. Ми вимагаємо, щоб безпосередні виконавці та їхні політичні натхненники були встановлені, притягнуті до суду і понесли покарання!

Відновлення справедливості - це єдиний шлях до подолання розколу українського суспільства. Ні єдності, ні діалогу не вийде, поки злочинці замість того, щоб сидіти в тюрмі будуть ходити по вулицях, і загрожувати життю людей.

"Опозиційна платформа - За життя" доб'ється відновлення істини і справедливого покарання для винних. Це наш обов'язок перед загиблими, перед їхніми родинами і перед майбутнім України, як демократичної, правової і цивілізованої держави".