"Опозиційна платформа - За життя": Вимагаємо встановити не тільки виконавців, а й замовників підпалу офісу партії в Полтаві

"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя"  вимагає  встановити не тільки виконавців, а й замовників підпалу офісу партії в Полтаві. Про це йдеться в заяві, опублікованій на офіційному сайті політсили. Подаємо її текст дослівно.

Спроба підпалу приймальні "Опозиційної платформи - За життя" - не перша спроба нападу на офіс нашої партії в Полтаві. На цей раз завдяки діям співробітників партійної організації вдалося затримати одного з нападників. Ним виявився активіст ВО "Свобода" Вадим Патик.

Цей акт політичного терору і залякування переконливо доводить, що нападами на партію "Опозиційна платформа - За життя" займаються саме націонал-радикали. Продемонструвавши повну безглуздість своїх ідей, спрямованих на розкол держави, розпалювання ворожнечі, обмеження прав російськомовного населення, позбувшись підтримки громадян України, що однозначно продемонстрували останні вибори, націонал-радикали підло, з-за рогу, вдаються до останнього засобу - насильства.

Цей підпал дозволяє відповісти на питання, хто ж стояв за недавнім нападом на приймальню полтавської міської організації "Опозиційної платформи - За життя". Цей напад був частиною системної кампанії, що проводилася в ЗМІ для дискредитації керівника полтавської організації партії, народного депутата Іллі Киви і партії в цілому.

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає проведення об'єктивного розслідування, встановлення не тільки всіх виконавців, а й замовників цієї систематичної кампанії терору проти нашої партії. Це першочергове завдання правоохоронців, які допустили розгул насильства і націонал-радикалізму.Loading...