"Опозиційна платформа - За життя": Вимагаємо притягнення до кримінальної відповідальності винних у нападі на нардепа Плачкову в Одеській облраді та відсторонення Гриневецького на період розслідування

Фото з відкритих джерел

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає притягнення до кримінальної відповідальності винних у нападі на народного депутата Тетяну Плачкову в Одеській облраді і відсторонення новопризначеного голови облдержадміністрації Сергія Гриневецького на період розслідування. Про це йдеться у заяві партії.

Наводимо її текст дослівно:

Насильство стосовно Тетяни Плачкової, народного депутата, який має недоторканність, і до жінки, яка апріорі може розраховувати на захист і повагу, заподіяння їй фізичних травм, яке сталося у залі засідань Одеської обласної ради, є квінтесенцією брудних, лицемірних і насильницьких дій, до яких вдається сьогодні влада Зеленського, яка в Одеській області об'єднується з Європейської солідарністю" і партією "Довіряй справам".

Те, що відбувається в Одеській обласній раді сьогодні нагадує театр абсурду: партія Порошенка продемонструвала, що є надійним партнером для "слуг", які з першого дня показали, що служать не народу, а самим собі та своїм подільникам, причому діють за принципом "мета виправдовує засоби". А "Довіряй справам" це просто явка з повинною. Вони показали вже в перший день, якими справами будуть займатися, і на які злочини здатна місцева влада, яка прагне домогтися безконтрольного доступу до бюджетного, будівельного та інших комітетів, що дозволяє вибудовувати корупційні схеми.

Повну відповідальність за насильство стосовно народного депутата України Тетяни Плачкової, іншим депутатам обласної ради несе новопризначений голова облдержадміністрації Сергій Гриневецький, який отримав завдання від Володимира Зеленського, що  його призначив,  за всяку ціну домогтися формування кишенькової та слухняної більшості. На користь цього говорить той факт, що на Тетяну Плачкову напали представники силових структур.  

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає проведення об'єктивного розслідування та притягнення до кримінальної відповідальності винних за фактом перешкоджання діяльності народного депутата України, нанесення їй фізичних травм. Заявляємо, що Зеленський і його оточення, в першу чергу голова ОДА Сергій Гриневецький, несуть повну відповідальність за організацію цього злочину. Вимагаємо негайно відсторонити від виконання своїх обов'язків Сергія Гриневецького на час проведення кримінального розслідування за фактом нападу на народного депутата.