"Опозиційна платформа - За життя" вимагає забезпечити невідворотність покарання для радикалів, які нападають на людей

"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає забезпечити невідворотність покарання для радикалів, які нападають на людей. Про це йдеться в заяві партії на сайті політсили.

Наводимо її текст дослівно:

Безчинства радикалів і розгул політичного тероризму в Україні відповідають задумам партії війни. Тому вони виступають поручителями тих, хто нападає на інакомислячих громадян та опозиційних політиків. Нещодавно під особисті зобов'язання шести народних депутатів на чолі з Петром Порошенком суд відпустив громадянина, який напав на народного депутата від "Опозиційна платформа - За життя" Олега Волошина.

У радикалів, Порошенка і його політичних прибічників одна мета - змусити українське суспільство боятися. Навіть програвши вибори, за допомогою вуличних бандитів партія війни намагається диктувати Україні свою політичну волю, лякати владу, тиснути на політичних опонентів.

На жаль, Зе-влада не здатна протистояти радикалам і потурає їм. Влада боїться виконувати Мінські угоди, щоб не розлютити вуличних бандитів і крикунів. Шукає союзу з Порошенком, щоб розпродавати українську землю і втілювати в життя директиви МВФ. Тому досі в Україні немає миру, культурні і мовні права мільйонів українських громадян порушуються, а радикали розгулюють на свободі.

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає від влади припинити загравання з радикалами і їхніми політичними покровителями. Тільки невідворотність покарання може утримати зловмисника від вчинення злочину. Як показують недавні події, - безвольність влади, запобігання перед радикалами веде країну до хаосу терору і бандитизму.

До кримінальної відповідальності повинні бути притягнуті всі, хто робить бандитські напади на громадян, вчиняє злочини проти журналістів, атакує інакомислячих. Влада, яка не може забезпечити безпеку людей, повинна піти у відставку!

Нагадаємо, 21 липня народного депутата від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Олега Волошина облили зеленкою під Верховною Радою перед позачерговою сесією 21 липня.

Сам нардеп заявив, що в сьогоднішньому нападі на нього винні представники партії "Європейська солідарність".

За його словами, один з нападників кричав, що є членом цієї політичної сили. Крім того, він, за словами Волошина, був неодноразово помічений в охороні мітингів голови партії Петра Порошенка.