"Опозиційна платформа - За життя" вимагає ввести постійні обмеження на зарплати чиновників, менеджменту та членів наглядових рад держкомпаній

"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає ввести постійні обмеження на зарплати чиновників, менеджменту та членів наглядових рад державних компаній. Про це йдеться в заяві, оприлюдненій на сайті партії.

Наводимо її текст дослівно:

Зе-влада продовжує торгувати залишками суверенітету України і стояти струнко перед кредиторами. Днями уряд Шмигаля підписав Меморандум про отримання кредиту від Європейського Союзу. В обмін на чергову кредитну "дозу" Кабінет Міністрів зобов'язався, в тому числі, продовжити співпрацю з МВФ, призначати угодних кредиторам чиновників, посилити адміністративний тиск на українських підприємців. Крім того, забезпечити високі доходи для іноземних наглядачів, які засіли в наглядових радах стратегічних українських компаній. Їх скривджене ниття з приводу "жебрацьких зарплат" в 47 тисяч гривень було почуте покровителями. 

Зе-влада цинічно називає таку політику "продовженням реформ, які забезпечать добробут українських громадян". Насправді, це клятва колоніальної адміністрації у вірності курсу на здачу національних інтересів і розграбування країни. Влада, яка дбає про доходи кредиторів та їх маріонеток, - не має права називатися українською!

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає від влади припинити торгівлю національним суверенітетом. Очистити державні компанії від іноземних наглядачів. Підтримати ініціативу нашої фракції і ввести постійні обмеження на зарплати чиновників, менеджменту та членів наглядових рад держкомпаній.