"Опозиційна платформа - За життя": Влада, яка розпродає під час епідемії за безцінь стратегічні підприємства, повинна піти у відставку

Фото: Пресслужба партії "Пропозиція"

Влада, яка розпродає під час епідемії за безцінь стратегічні підприємства, повинна піти у відставку. Про це йдеться в заяві "Опозиційної платформи - За життя", оприлюдненій на сайті політсили.

Наводимо її текст дослівно:

Некомпетентна і безвідповідальна Зе-влада знищує потенціал країни і здає залишки економічного суверенітету. Для латання бюджетних дірок і виплат зовнішнім кредиторам "з молотка" пускаються національні багатства, земля і найцінніші, бюджетоутворюючі підприємства. Уряд Шмигаля вже вніс до парламенту проєкт закону, який дозволяє приватизацію 50-1% акцій – НАК "Нафтогаз", "Укрпошти" і "Укрзалізниці". А вже до кінця 2020 року Уряд планує збути АТ "Об'єднана ГІРНИЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" (ОГХК), ПАТ "Одеський припортовий завод", ДП "Завод "Електроважмаш" і "Вугільну компанію "Краснолиманська".

Затіяна владою турбоприватизація - це відверте шкідництво. Чиновники говорять про фінансову вигоду і залучення стратегічних інвесторів. Але, в період кризи, від продажу підприємств Україна отримає копійки. Діра в бюджеті не буде закрита, а вже наступного року проблем буде ще більше.

Казки про стратегічні інвестиції - обман. У країну, де влада сьомий рік не може відновити мир, не прийде жоден відповідальний інвестор. Підприємства опиняться в руках спекулянтів. В результаті люди втратять роботу, виробництво буде деградувати, бюджет не отримає доходів, споживачі зіткнуться із зростанням цін і тарифів.

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає зупинити панічну турбоприватизацію і знищення української промисловості. Негайно прийняти держпрограму розвитку вітчизняної промисловості та внести зміни до держбюджету-2020 для забезпечення державних інвестицій на підтримку промисловості та сільського господарства.

Уряд, який не в змозі управляти підприємствами, розвивати промисловість і забезпечити наповнення бюджету, має піти у відставку. Країні потрібні професіонали, а не шоумени, здатні тільки виконувати зовнішні вказівки, торгувати країною і набирати борги.