"Опозиційна платформа - За життя": Український народ хоче миру, а не розміщення чужих військових баз на нашій території

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Український народ хоче миру, а не розміщення чужих військових баз на нашій території. Про це йдеться в заяві "Опозиційної платформи - За життя", розміщеній на сайті політсили.

Наводимо її текст дослівно:

Безвідповідальна зовнішня політика Зеленського і його команди стає все більшою загрозою для українського народу. Напередодні візиту Президента України до Великої Британії глава українського МЗС Д.Кулеба в інтерв'ю одному із іноземних видань зробив низку провокаційних заяв. Зокрема, він висловив думку про те, що нинішня влада не має заперечень проти розміщення військ іноземної держави на українській території. Його не зупинило навіть те, що такі одкровення ведуть до зростання міжнародної напруженості, віддаляють перспективи мирного врегулювання конфлікту на Донбасі і суперечать Конституції України. Основний Закон (ст.17) прямо забороняє розміщення на території України іноземних військових баз.

Зе-влада вже довела, що не збирається вести країну до миру, не в змозі забезпечити суверенітет української держави і безпеку народу України. Незважаючи на думку українських громадян, вона повторює курс режиму Порошенка і штовхає Україну до НАТО. Через це не виконуються Мінські угоди і зводиться нанівець переговорний процес у рамках Тристоронньої контактної групи. Тепер міністри Зеленського виношують плани, які суперечать Конституції і містять загрозу перетворити Україну на епіцентр жорстокого геополітичного протистояння.