"Опозиційна платформа - За життя": Україна не буде багатою і незалежною державою, поки нею керує маріонеткова влада

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Україна не буде багатою і незалежною державою, поки нею керує маріонеткова влада. Це випливає із заяви "Опозиційної платформи - За життя", яку розміщено на сайті політсили.

Наводимо її текст дослівно:

Незважаючи на хворобу і зайнятість у зйомках відеоблогів, Володимир Зеленський знаходить час для доповідей перед зовнішніми кредиторами. Як послужливий виконавець Зеленський відзвітував директору-розпоряднику МВФ про проштовхування антинародного бюджету на 2021 рік, організований тиск на Конституційний суд і про виконання всіх "структурних маяків", нав'язаних МВФ. Йде за планом закриття лікарень і шкіл, знищуються соціальні гарантії, а Україна готується до тотального розпродажу. Цим планам поки заважають українські суди. Але в обмін на нову дозу кредитів президент пообіцяв кредиторам у найкоротші терміни цю проблему вирішити.

Після таких "звітів" стає зрозумілим, хто реально керує Україною. "Слуги народу" можуть скільки завгодно крутити народу "кіно" про успіхи, реформи, боротьбу з корупцією. Абсолютно зрозуміло, що "зелений ксерокс" працює тільки на реалізацію планів зовнішніх гравців – передачі під їхній контроль української землі, стратегічних підприємств, фінансово-банківської системи, знищення в Україні залишків соціальної держави.

Сьогодні догідлива позиція української верхівки принизлива для українців і руйнівна для української держави. Безпорадна влада не в змозі захистити національні інтереси. Вона охоче погоджується на будь-які вимоги ззовні, і це обертається мільярдними боргами для країни, руйнуванням економіки, зростанням бідності, втратою перспектив.

У такій ситуації єдиним антикризовим "маяком" для України можуть бути лише перевибори і зміна курсу. Не можна дозволити авантюристам, що прорвалися до влади, розорити українців і розпродати країну. Слуг, які вклоняються чужим панам та за копійчину все виносять з хати – женуть геть.