"Опозиційна платформа - За життя": "Слуги народу" і "Довіряй ділам" свідомо дестабілізують ситуацію на Одещині

Фото з відкритих джерел

Представники "Слуги народу" і "Довіряй ділам" навмисно дестабілізують ситуацію на Одещині. Про це йдеться в заяві "Опозиційної платформи - За життя" Одеси та Одеської області.

Наводимо її дослівно:

Програвши вибори, ці "нові обличчя" діють старими методами "договорняків", прагнучи отримати повну владу і контроль за ключовими органами самоврядування, об'єднавшись у взаємовигідний союз.

Так, афільована зі "Слугою народу" Одеська обласна ТВК відкрито саботує початок роботи нового депутатського корпусу в обласній раді, не збираючись і не реєструючи депутатів. Це робиться з однією метою: зірвати чесні та легітимні вибори голови обласної ради, поставивши в результаті підкилимних махінацій свою слухняну кандидатуру її головою.

До сьогоднішнього дня, поки "слуги" не були представлені в раді, депутатам області вдавалося відстоювати інтереси жителів регіону. Ми відкрито виступали проти продажу землі та "дерибану" комунальних об'єктів, вимагали від влади компенсації за збитки, завдані посухою, виділяли з обласного бюджету доплати медикам і конструктивно вирішували безліч подібних питань, що дуже, напевно, дратувало владу, яка повністю хоче зосередити весь контроль у своїх руках.

Очевидно, що таке затягування відбувається в інтересах новопризначеного голови Одеської ОДА Сергія Гриневецького, який, виконуючи вказівку Зеленського, повинен будь-яким способом сформувати протиприродну коаліцію. Заради цього завдання влада зробила виняток із закону про люстрацію, під дію якого потрапляє сам Гриневецький.

Не маючи можливості позбавити обласну раду повноважень, увійшовши у неї меншістю, "слуги" намагаються й тут домовитися з "Євросолідарністю" і "Довіряй ділам", перешкоджаючи реєстрації депутатів партії "За майбутнє".

Попри всю безпринципну завзятість, з якою "слуги", "Євросолідарність" і "Довіряй ділам" рвуться до влади й в області, опозиція, яка стала лідером довіри жителів регіону, не дозволить їм наплювати на жителів області та на їхні інтереси, дотримання яких люди очікують від роботи депутатів нового скликання.

Ми не дозволимо початися сесії, поки наші колеги не будуть зареєстровані та доки не будуть виконані законні норми Виборчого кодексу України, а не умови "тихих договорняків".