"Опозиційна платформа - За життя": Секретар РНБО Данілов має піти у відставку за розпалювання релігійної ворожнечі і гоніння на віруючих

В ОПЗЖ заявили про намір чинної влади фальсифікувати результати місцевих виборів Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов повинен піти у відставку за розпалювання релігійної ворожнечі і гоніння на віруючих. Про це йдеться в заяві "Опозиційної платформи - За життя", розміщеній на сайті партії.

Наводимо її текст дослівно:

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов виступив з погрозами на адресу релігійних організацій, що здійснюють законну діяльність на території України.

Секретар Ради, очолюваної Президентом України Володимиром Зеленським, попередив про можливість кримінального переслідування за участь у суто мирних заходах: конференціях, круглих столах, міжнародних форумах і хресних ходах. Образливий, цинічний і загрозливий тон чиновника, а також наведена ним аргументація не залишають сумнівів, що об'єктом гонінь знову обрана Українська Православна Церква – єдина канонічна православна церква в Україні.

Ми добре пам'ятаємо, як при злочинному потуранні влади націонал-радикали нападали на священників і учасників хресних ходів, закидали камінням ікони. Повторення цього український народ не допустить! Заяви секретаря РНБО підтверджують, що Зеленський і його оточення йдуть шляхом Порошенка не тільки в питанні армії, дискримінації російської мови, але і в питанні організації гонінь на церкву і віруючих.

Вважаємо злочинні спроби оточення Зеленського розгорнути кампанію цькування єдиної канонічної Православної церкви ганьбою для Української держави, свідченням повернення до антинародної та антиконституційної політики режиму Порошенка. Заявляємо, що Партія "Опозиційна платформа - За життя" виступить за збереження конституційних релігійних свобод українських громадян і стане на захист єдиної канонічної Православної церкви в Україні.

Вимагаємо негайної відставки секретаря РНБО О.Данілова за втручання у справи церкви, перевищення влади та використання свого становища для чергової спроби обмеження конституційних прав громадян, за розпалювання релігійної ворожнечі та провокування громадянського конфлікту. Якщо відставка Данілова не відбудеться, це означатиме, що переслідування з релігійних мотивів здійснюється за вказівкою Президента України В.Зеленського і він несе за це повну відповідальність.