live

"Опозиційна платформа - За життя": Провокації радикалів проти партії - це політична гра проти інтересів українських громадян та миру в Україні

"Опозиційна платформа - За життя"

Провокації радикалів проти партії "Опозиційна платформа - За життя" - це політична гра проти інтересів українських громадян і миру в Україні. Про це йдеться в заяві партії, розміщеній на сайті політсили.

Наводимо її текст дослівно:

Купка радикалів-провокаторів зірвала засідання парламентського Комітету з соціальної політики, яке повинно було пройти у Львові. Вони не дали народному депутату від "Опозиційної платформи - За життя" Наталії Королевській представити партійний проект Трудового кодексу, який, на відміну від ініціатив влади, реально захищає права українських громадян.

Радикали-націоналісти і партія війни, яка стоїть за ними, наочно продемонстрували, що насправді є просто найманими маріонетками. Нападаючи на представників "Опозиційної платформи - За життя", вони виконують замовлення тих, хто зацікавлений у безправ'ї українських працівників, у руйнуванні системи соціальних гарантій, у зубожінні українських сімей.

При цьому правоохоронці, які повинні були забезпечити безпеку і порядок на заході, що проводиться вищим законодавчим органом країни, пасивно спостерігали за нападками на народного депутата. Це ще раз підтвердило єдність радикалів і влади у їхній боротьбі з тими, хто бореться за об'єднання країни і захищає права українських громадян.

Провокація найманих радикалів – це не удар по "Опозиційній платформі - За життя", це гра на руку тим, хто хоче продовження політики війни, злиднів і безправ'я. В кінцевому рахунку, це – удар по українським громадянам, яких намагаються позбавити їхніх трудових прав.

"Опозиційна платформа - За життя" – єдина політична сила, яка послідовно виступає за мир, єдність країни і соціальні права українських громадян. Нас не зупинять витівки радикалів. Ми знаємо, що громадяни України хочуть миру. У всіх регіонах країни люди однаково відчувають на собі наслідки антисоціальних експериментів влади, однаково відчувають своє безправ'я і хочуть зміни державного курсу. Ми бачимо зростаючу підтримку людей і продовжимо нашу боротьбу за їхні інтереси.

Ми вимагаємо притягнення до кримінальної відповідальності провокаторів, які зірвали засідання парламентського комітету, і відсторонення від службових обов'язків правоохоронців, які виявилися пасивними спільниками найманих радикалів.

Всі, хто прагне знищити соціальні права громадян, повинні відповісти за злочини проти українського народу. "Опозиційна платформа - За життя" доб'ється миру, єдності країни і захистить людей від антисоціальних експериментів влади.

Loading...