"Опозиційна платформа - За життя": "Програма" уряду Шмигаля – пустушка і нахабний обман українського народу

Заява партії

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

"Програма" уряду прем'єр-міністра Дениса Шмигаля – пустушка і нахабний обман українського народу. Про це йдеться в заяві "Опозиційної платформи - За життя",  яку розміщено на сайті політсили

Наводимо її текст дослівно:

Ще на початку квітня, через місяць після свого формування, Кабінет міністрів Дениса Шмигаля вніс у Верховну Раду України свою "програму діяльності". Всі короткострокові та довгострокові плани нового уряду, з допомогою яких вони готуються розвивати країну і покращувати життя українських громадян, вмістилися на 10 сторінках презентації. Уряд, склепанний на швидку руку з випадкових людей, просто не знайшов нічого кращого, ніж буквально копіювати тексти та ідеї часів режиму Порошенка. Ідеї, які вже були геть відкинуті трьома чвертями українських виборців на виборах.

У буклеті уряду Шмигаля знову читаємо впізнавані гасла про "курс реформ" і "євроатлантичну інтеграцію", які обернулися руйнуванням медицини, освіти, соціальної системи і планомірним знищенням промисловості. Знову бачимо знайомі ідеї про "забезпечення інформаційної безпеки", мовної уніфікації України та затвердження в країні "єдиної національної системи цінностей", які обернулися репресіями, переслідуваннями і глибоким розколом українського суспільства.

На цих десяти аркушах уряд знайшов місце, щоб згадати про важливість співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями. Але авторам не вдалося видавити з себе ні однієї пропозиції щодо мирного політичного врегулювання конфлікту на Донбасі. Жодного слова про порядок виконання Мінських угод. Жодної ідеї щодо виходу з режиму санкцій і нормалізації торговельно-економічних відносин з Росією та країнами СНД. Всі заходи, які могли б дійсно зупинити конфлікт, допомогти об'єднати країну, подолати кризу – були проігноровані.

Кабінет Міністрів зміг втиснути в свою програму цілий "розділ" про цифрову трансформацію державного управління, але не зміркував закласти жодного цифрового показника. У цій пустушці немає жодного параметра, за яким можна визначити, чи виконує уряд поставлені цілі і чи працює влада взагалі.

Очевидно, цей рекламний буклет був виготовлений лише з однією метою – для дешевого піару. Адже, за повідомленнями ЗМІ, уряд Шмигаля вже давно і щільно знаходиться на інформаційному, а тепер і на інтелектуальному забезпеченні у відомого українського магната Рената Ахметова. Тільки на близьких до Ахметова інформаційних ресурсах цей уряд досі хвалять. За його допомогою цьому уряду експерти малюють нові слайди, щоб хоч якось прикрити бездарність і некомпетентність цього Кабміну.

"Програма" виявилася настільки відвертим знущанням над суспільством, що навіть лояльне керівництво уряду парламенту, всупереч нормам Регламенту, довго не наважувалося внести його на розгляд у сесійний зал. А представники Зе-команди в комітетах рекомендували відправити цей "продукт" на доопрацювання.

"Опозиційна платформа - За життя" вважає, що зліплений урядом буклет повинен бути повернутий авторам без розгляду. Це найгірший продукт, який виходив зі стін Кабінету Міністрів за всі роки незалежності. В ньому нема чого розглядати і нікуди вносити правки.

Україні потрібна влада, яка зможе повністю змінити курс. Запропонувати країні справжню Програму миру та розвитку. З чітким переліком рішень та зазначенням строків виходу на мирне врегулювання конфлікту на Донбасі. З реальними показниками прожиткового мінімуму, зарплати і пенсії, які планується досягти. З конкретними планами матеріально-технічного та кадрового забезпечення медицини та освіти. Переліком конкретних показників розвитку провідних галузей промисловості і сільського господарства та заходів з їх забезпечення.

Епоха авантюристів і пройдисвітів при владі повинна завершитися! Україні потрібен відповідальний і компетентний уряд, а не група гастролерів на утриманні.