"Опозиційна платформа - За життя": Президент Зеленський і його уряд обдурили виборців – вони не в змозі повернути мир в Україну

"Опозиційна платформа - За життя"

Президент Володимир Зеленський та його уряд обдурили виборців – вони не в змозі повернути мир в Україну. Про це йдеться в заяві політичної партії "Опозиційна платформа - За життя", яку розміщено на сайті політсили.

Наводимо її текст дослівно:

Вчора, 3 червня, в інтерв'ю одному з українських ЗМІ О. Резніков, який грає роль віцепрем'єра, відповідального за реінтеграцію, і є першим заступником глави делегації України в Мінській контактній групі, по суті, поставив хрест на мирному врегулюванні. Від імені України він заявив, що для української влади більше не є актуальним діалог з Донецьком і Луганськом. Такими заявами українська влада не тільки спростовує підписану ними ж Паризьку угоду, але де-факто блокує будь-які зрушення у переговорному процесі, заганяючи ситуацію в глухий кут, а головний переговірник від української влади перетворився на підспівувача Порошенка.

Сьогодні вже всім зрозуміло, що обіцянки Зеленського про швидке досягнення миру – обман. Влада не домоглася ніяких успіхів в цьому головному для України питанні. Замість виконання своїх обов'язків Володимир Зеленський самоусунувся від процесу, він повністю передав повноваження посіпакам партії війни, а сам годує країну "селфіками" у спортивній формі і "відосіками" у вишиванках. Ми розцінюємо нинішню позицію влади в питаннях мирного врегулювання як пряме шкідництво інтересам країни – влада захищає не український народ, а обслуговує партію війни.

Піар на обміні полоненими влада використовує як ширму, щоб приховати провал в інших принципових для мирного врегулювання питаннях: припинення бойових дій, розведення сил від лінії зіткнення, забезпечення діалогу з Донецьком і Луганськом і виконання Мінської угоди. Фактично сьогодні президент Зеленський став на позиції свого попередника Порошенка, але він забув, що народ відмовився підтримувати політику Порошенка на президентських виборах. Зеленський боїться і підлещується до вуличних банд націонал-радикалів. Напевне, скоро влада знову заспіває улюблену пісню режиму Порошенка-Яценюка про стіну, але Донбас – це Україна. Там живуть українці.

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає від Президента України повернутися до виконання своїх зобов'язань щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. Відсторонити від переговорного процесу всіх поплічників партії війни, які шкодять діалогу. Забезпечити розробку та прийняття всіх політичних рішень, досягнутих в рамках "нормандської четвірки" і передбачених Мінськими угодами. Український народ вимагає закінчити війну. Забезпечити мир і єдність країни.