"Опозиційна платформа - За життя": Кандидат від партії Азаров йде в мери Костянтинівки, незважаючи на брехню і провокації опонентів

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

21 жовтня на різних інформаційних ресурсах і в соціальних мережах з'явилося повністю сфальсифіковане відеозвернення нібито від імені кандидата в мери Костянтинівки від партії "Опозиційна платформа — За життя" Олега Азарова. За допомогою технології відеомонтажу наші противники спробували переконати жителів Костянтинівки в тому, що він знявся з виборів, йдеться в заяві партії.

"Ми знаємо, що замовником цієї провокації є Олександр Кулик, який представляє в місті інтереси старих олігархічних кланів. Вони десятки років грабували Донбас, а тепер намагаються за рахунок брудних трюків зберегти свій вплив. Голлівудські спецефекти, брехня і обман заради власної вигоди — це єдине, на що здатна команда Олександра Кулика", – зазначили в партії.

"Опозиційна платформа — За життя" заявляє, що інформація про зняття Олега Азарова з виборів не відповідає дійсності.

"Ми будемо звертатися в правоохоронні органи та домагатися кримінального переслідування для фальсифікаторів і їх політичних замовників.

Ми закликаємо ЗМІ не публікувати завідомо неправдиву інформацію, а жителів Костянтинівки — не вірити провокаціям наших супротивників. Сьогодні в Олега Азарова найвища підтримка серед виборців. Більше ніж 54% жителів Костянтинівки хочуть бачити його своїм міським головою. Він не зрадить надії виборців і не збирається виходити з виборчих перегонів. За підтримки людей Олег Азаров обов'язково переможе 25 жовтня, щоб зробити Костянтинівську громаду успішною і допомогти кожному її жителю", – заявили в партії.