"Опозиційна платформа - За життя", як і вся країна, стала волонтерами, так як влада не справляється з епідемією, - Бойко

Народний депутат Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя", як і вся країна, стала волонтерами, так як влада не справляється з епідемією.

Про це заявив керівник Луганської регіональної організації "Опозиційної платформи - За життя", співголова партії та народний депутат Юрій Бойко під час відвідання лікарні у Рубіжному, Луганській області, повідомляє пресслужба політсили

"Вся наша партія, по суті, як і вся країна, стала волонтерами, які надають допомогу медикам, які сьогодні на передньому краї боротьби з коронавірусною інфекцією. Допомога йде по всіх областях України. Зараз дуже важливо підтримати наших лікарів, адже вони в дуже складних умовах роблять все для порятунку здоров'я і життя людей", - підкреслив Юрій Бойко.

25 березня народний депутат з представниками благодійного фонду "Кришталеве джерело" привіз такі необхідні лікарні апарати для штучної вентиляції легенів, захисні маски і костюми, медикаменти - всього на суму понад 2 млн гривень.

"Опозиційна платформа - За життя"

Інфекційне відділення лікарні м. Рубіжне визначено як одна з госпітальних баз для надання медичної допомоги хворим з підозрою на коронавірусну інфекцію в Луганській області. До цього моменту відділення мало потребу в обладнанні для реанімації хворих, медикаментах, засобах захисту.

"Опозиційна платформа - За життя"

Політик зазначив, що українська медицина виявилася не готова до викликів епідемії, в тому числі через провальну медреформу.

"Скорочення фінансування, зменшення доступності медичної допомоги, мізерні зарплати лікарів і медперсоналу призвели до того, що країна виявилася не готова до боротьби з епідемією. І це положення ми будемо виправляти, щоб направити максимум бюджетних коштів на підтримку медиків та медичної галузі, економіки країни", - заявив Співголова фракції опозиціонерів.

За його словами, також дуже важливо зараз надати підтримку і допомогу людям похилого віку, малозабезпеченим громадянам.

"Зараз дуже важливо підтримати всіма способами наших громадян похилого віку, які часто не можуть вийти з дому навіть за найнеобхіднішим, соціально незахищених людей. Жебрацькі пенсії і зарплати не можуть дати запас міцності на час карантинних заходів. Крім адресної допомоги цим категоріям, ми, як відповідальна політична сила, будемо вимагати перегляду бюджету для реальної і послідовної їх підтримки з боку держави", - підсумував Юрій Бойко.