"Опозиційна платформа - За життя": Економічна політика Зеленського – це запобігливість перед МВФ і обман виборців

"Опозиційна платформа - За життя"

Економічна політика президента Володимира Зеленського – це запобігливість перед МВФ і обман виборців. Про це йдеться в заяві "Опозиційної платформи - За життя".

Наводимо її текст дослівно:

Сьогодні із засобів масової інформації стали відомі параметри нового Меморандуму, який українська влада підписала з Міжнародним валютним фондом. На відміну від безпредметних слайдів, презентацій і гасел, якими годує Зе-влада українське суспільство, Меморандум – це документ з конкретним змістом.

Український уряд зобов'язується продовжувати медичну реформу імені Супрун: закривати лікарні, звільняти медиків, ввести плату за медичні послуги для пацієнтів. Влада сповнена рішучості і далі реформувати пенсійну систему, тобто підвищувати пенсійний вік. Обіцяє "оптимізувати" систему освіти – закривати "зайві школи" і виганяти вчителів. Забезпечити повний перехід до ринкових цін на газ і опалення, що призведе до зростання тарифів. Держава, як колектор, буде вибивати борги за комунальні послуги з українських сімей. Продовжиться підвищення податків, продаж землі і стратегічних підприємств. Під вимоги МВФ буде перекроєна і підпорядкована зовнішньому управлінню судова та правоохоронна система, дозволені несанкціоновані прослуховування і перехоплення повідомлень.

Це абсолютно інша програма, вона повністю суперечить тій, з якою Володимир Зеленський і "слуги народу" йшли на вибори. Сьогодні вже абсолютно ясно, що не український народ, а МВФ є тим справжнім господарем, чиї інтереси Зе-влада готова захищати. Перекладати всю тяжкість кризи на плечі людей і догоджати іноземним кредиторам – це і є вся економічна політика Зеленського. Все інше – просто обман і акторська гра.

"ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" вимагає від Кабінету Міністрів публічно відзвітувати перед парламентом про параметри Меморандуму з МВФ і розкрити всі взяті владою зобов'язання.

Ми підкреслюємо, що реалізація подібних заходів в умовах епідемії і кризи призведе до колапсу національної економіки, руйнування українських підприємців і тотального зубожіння українських громадян.

Ми заявляємо про неприпустимість зовнішнього управління країною, обмеження конституційних прав громадян на вимогу зовнішніх кредиторів. Вимагаємо зупинити торгівлю національним суверенітетом і незалежністю українських судів.

Підписання меморандуму – це здача національних інтересів і капітуляція перед економічною кризою. "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" пропонує альтернативний курс. Провести реструктуризацію зовнішніх боргів, забезпечити стимулювання національної економіки і допомогу українським сім'ям. Завершити процес мирного врегулювання конфлікту на Донбасі і направити гроші на інвестиції в економіку і соціальну сферу.

Сьогодні – це єдина програма, яка відповідає національним інтересам і сподіванням українських громадян! Ми будемо домагатися, щоб вона була реалізована.