Новини » Політика Читать эту новость на русском

"Опозиційна платформа – За життя": Звільняючи терористів з-під варти, влада Зеленського стає їхньою співучасницею

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Звільняючи терористів з-під варти, влада Зеленського стає їхньою співучасницею. Відповідну заяву опублікувала партія "Опозиційна платформа – За життя", передає пресслужба політсили.

Наводимо текст повідомлення дослівно:

Сьогодні, 20 листопада, Київський районний суд м. Харкова розглядав справу націонал-радикалів, представників "Національного корпусу" і "Азова", які вчинили 27 серпня 2020 року на трасі Київ – Харків збройний напад на автобус, в якому їхали 22 члени організації "Патріоти – За життя".

Очолювана черговою "на 100% людиною Зеленського" прокуратура вдалася до цинічної трансформації – напад, який не тільки обурив всю Україну, а й викликав найширший резонанс у міжнародних ЗМІ, перетворився на банальне хуліганство.

Захищаючи націонал-радикалів – виконавців цієї брудної роботи, що без сумніву виконували політичне замовлення, влада Зеленського з першої хвилини намагалася кваліфікувати цей терористичний акт, який ставив своєю метою розстріл і спалення живцем активістів організації "Патріоти – За життя", як хуліганство. Через лічені години після вчиненого збройного нападу за фактом розстрілу автобуса з активістами організації "Патріоти – За життя" до Єдиного реєстру досудових розслідувань були внесені відомості про вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 ("Хуліганство") Кримінального кодексу України. Таке розпорядження віддав керівник Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко. Наша партія рішуче протестувала проти цього, вимагаючи негайної відставки зазначеного чиновника.

Сьогодні, відпускаючи націонал-радикалів під домашній арешт, влада робить черговий крок до того, щоб вони залишилися безкарними. Особливо цинічним виглядає це рішення у світлі того, що локдаун вихідного дня, який введений владою і знищує бізнес, по суті, є домашнім арештом для мільйонів українців, а значить, своїми діями влада прирівняла українців до цих бандитів з великої дороги.

"Опозиційна платформа – За життя" заявляє, що таке рішення харківського суду, прийняте з подачі органів прокуратури та МВС, свідчить про остаточне зрощення влади Зеленського з націонал-радикалами, небажання захищати конституційний порядок і відстоювати справедливість, а також про використання інструментів політичного терору.