"Опозиційна платформа – За життя" вимагає від президента зупинити екстремізм і терор на вулицях українських міст!

Фото з відкритих джерел

"Опозиційна платформа – За життя" вимагає від президента зупинити екстремізм і терор на вулицях українських міст! Відповідну заяву опублікувала пресслужба політсили.

Наводимо текст повідомлення дослівно:

Україна обурена жахливим злочином, який було скоєно вдень на зупинці громадського транспорту в Полтаві: 16-річний представник "Нацдружин" Едуард П'ятак, учень 11-го класу школи № 7, вбив людину і зняв це на відео.

Під час вбивства підліток, якого ця ситуація розсмішила, прямо заявив, що йому нічого не буде за цей злочин. І подальші події підтвердили це: хоча вбивство було скоєно 13 жовтня, офіційних повідомлень про нього поліція довго не публікувала. 31 жовтня в Facebook виклали відео з вбивством, і подія набула розголосу. І тільки 1 грудня поліція повідомила про оголошення підозри Е.П'ятаку. Було відкрито кримінальне провадження за статтею "Вбивство з необережності", а підлітку до 6 січня призначили нічний домашній арешт з 21:00 до 6:00, так як вдень йому арешт заважатиме відвідувати тренування і їздити на змагання.

Ця ситація, коли силові органи прямо покривають вбивць з "Нацкорпусу", є продовженням системної політики Зеленського і його оточення, при якій прокуратура і суд відпускають представників "Нацкорпусу", які обстріляли автобус з членами організації "Патріоти – За життя", що били і намагалися спалити їх живцем в автобусі на трасі Київ – Харків.

Це продовження політики влади, що фінансує табори, в яких представники націонал-радикальних організацій проходять бойову підготовку та ідеологічну обробку.

Своїм схваленням, підтримкою і потуранням влада провокує подальші побиття мирних, беззахисних громадян, звірячі розправи радикалів з представниками опозиційних політичних партій і журналістів. Влада "не бачить", що, коли ці вбивці, яких готують до "встановлення нового порядку в Україні", підпалюють автобуси, нападають на журналістів і обстрілюють з гранатомета телеканали, вони виконують програмні цілі "Нацкорпусу", що полягають у системному терорі проти неугодних.

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає негайно провести об'єктивне розслідування за даним фактом і зупинити безкарний розгул екстремізму в Україні.

Ми переконані, що діяльність "Нацкорпусу", "Нацдружин" і подібних їм формувань за фактом є терористичною і повинна бути заборонена. Якщо Президент Зеленський і його оточення думають по-іншому, значить, вони або пособники, або замовники численних злочинів, скоєних націонал-радикалами.

Партія "Опозиційна платформа – За життя"