"Опозиційна платформа – За життя": "Слуга" на чолі Одеської облради – результат злиття Зеленського і Порошенка

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

"Слуга" на чолі Одеської облради – результат злиття Зеленського і Порошенка. Відповідну заяву оприлюднила пресслужба партії "Опозиційна платформа - За життя".

Наводимо текст повідомлення дослівно:

Змова Зеленського з Порошенком, Тимошенко і Трухановим, інтриги і злочинні махінації – останні інструменти, які залишилися у Зеленського і його партії, щоб захопити владу в місцевих радах. Це продемонструвала ситуація з обранням голови Одеської обласної ради, де президенти З. і П. злилися з бандою Труханова і Тимошенко.

За результатами місцевих виборів "слуги" не мали шансів претендувати на керівні посади в обласній та міській радах. Лідером народної довіри на Одещині стала "Опозиційна платформа - За життя". 

Для того щоб проштовхнути на пост голови облради свою людину, Зеленський вступив у змову з Порошенком, Трухановим і Тимошенко. У хід був пущений адміністративний ресурс, за допомогою махінацій і незаконних дій затягувалася реєстрація опозиційних депутатів. На першій же сесії обласної ради проти опозиції незаконно застосували фізичне насильство. В ході бійки, влаштованої депутатами Зеленського-Порошенка і Труханова, травми отримала народний депутат України від ОПЗЖ Тетяна Плачкова.

Травми завдав їй заступник начальника одеської поліції Сергій Махотін, який стояв на чолі поліцейського спецназу, який незаконно увірвався за розпорядженням Сергія Гриневецького в зал засідань обласної ради і намагався викинути депутатів звідти. Депутати відбили незаконний напад поліцейських і виставили їх із залу засідань, після чого голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, який виконує доручення Президента України Володимира Зеленського, організовував націонал-радикалів з "Нацкорпусу" і "Азова", які відповідно до їх злочинного задуму повинні були увірватися в зал засідань Одеської обласної ради і фізично розправитися з опозиціонерами. Тим більше що відповідний досвід одеські націоналісти отримали ще 2 травня 2014 року біля Будинку профспілок, а повна безкарність зміцнює їх готовність виконувати будь-які злочинні завдання чинної влади.

І тільки після 12 години протистояння влада здалася: зареєструвала депутатів від партії "За майбутнє" і під покровом ночі провела засідання за участю всіх обраних депутатів обласної ради. За допомогою змови з бандою Труханова, Порошенка і Тимошенко "слугам" вдалося протягнути свою людину. Причому об'єднання Зеленського, Порошенка, Труханова і Тимошенко цинічно проігнорувало волю виборців Одеської області, які на виборах віддали першість "опозиційній платформі – за життя". Публічне протистояння Зеленського і Порошенка-це брехня, насправді вони уклали союз, у якого одна мета – дерибан землі, власності і бюджету, в тому числі в Одесі та Одеській області.

"Опозиційна платформа - За життя" має потужне представництво в обласній та міській радах. Ми перейшли в опозицію, відмовившись від усіх посад, але зберігши довіру колег і наших виборців. Працюючи в опозиції, ми не допустимо реалізації грабіжницьких планів політичного тандему "старих" і "нових" руйнівників України.

Партія "Опозиційна платформа - За життя"