"Опозиційна платформа – За життя": Представника опозиції вбили на Закарпатті ‒ при президентові Зеленському не розкрито жодне політичне вбивство

На Закарпатті помер представник опозиції Павло Седляр

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Представника опозиції вбили на Закарпатті ‒ при Президентові Зеленському не розкрито жодне політичне вбивство. Про це йдеться в заяві "Опозиційної платформи - За життя", розміщеній на сайті політсили.

Наводимо її текст дослівно:

На Закарпатті помер кандидат у депутати Вишківської ОТГ від "Опозиційної платформи - За життя" Павло Седляр, якого кілька днів тому після зустрічі з виборцями цинічно і жорстоко серед білого дня побив на вулиці невідомий у масці. Це вбивство представника опозиційної політичної сили лише нагадує про загальну ганебну тенденцію: за весь час перебування при владі Президента Зеленського жодне політичне вбивство не розкрито.

Це - трагічний результат дії тієї системи політичного терору і насильства, яку створив Порошенко і сьогодні використовують Зеленський і його команда. Програючи в приватному і аргументованому політичному протистоянні, наші опоненти йдуть на терор, насильство і навіть вбивства.

Впевнені: якби у влади вистачило сміливості застосувати закон, жорстко припинити розгнузданість і безкарність радикалів, Павло Седляр, як і багато інших чесних і гідних українських громадян, сьогодні був би живий.

Партія "Опозиційна платформа - За життя" висловлює співчуття рідним і близьким Павла Седляра у зв'язку з трагічною втратою, що спіткала їх. Ми вимагаємо проведення об'єктивного розслідування цього жорстокого і цинічного вбивства і притягнення винних до відповідальності.