"Опозиційна платформа – За життя" не підтримуватиме закон про профспілки, – Юрій Бойко

Народний депутат Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

Парламентар назвав причини

"Опозиційна платформа – За життя" не голосуватиме за закон про профспілки, оскільки законопроєкт передбачає скорочення працівників і затримки зарплат.

Про це заявив народний депутат і співголова партії Юрій Бойко.

Як повідомили в ефірі на телеканалі ZIK, політик наголошує, що чинна влада закриває підприємства і заводи, а це, на думку народного депутата, державний злочин.

"Те, що вони зробили, вони зробили злочин проти нашого виробника. У нас вся країна і весь світ підтримує своїх, захищає своїх. Ці взяли і закрили можливість підприємствам працювати. Не подобаються вам ціни - сідайте, розмовляйте, робіть меморандум, як це зазвичай буває, робіть переговори, дивіться за цінами, стежте, є важелі у держави. Але не відкривайте ринок тим, хто потім знищить промисловість нашу", – сказав Юрій Бойко.

Новини за темою: Бойко: Уряд не допомагає ні людям, ні бізнесу

Як повідомляли раніше, на мітинг під будівлю Верховної Ради України 30 червня вийшли представники профспілок, щоб оскаржити три закони. Зокрема, люди протестували проти закону про працю, закону про профспілки та закону про фонд соціального страхування. За їхніми словами, тепер держава може регулювати роботу профспілок.

Читайте також: "Віктор Медведчук: Влада готує посилення трудового законодавства і наступ на профспілки".