"Опозиційна платформа – За життя" лідирує до рад всіх рівнів на Одещині, - Микола Скорик

Микола Скорик. Фото skoryk.info

Про це свідчать результати екзит-полів

"Опозиційна платформа – За життя" на місцевих виборах лідирує до рад всіх рівнів в Одесі і області, а кандидат від політичної сили виходить у другий тур з чинним міським головою Одеси.

Про це під час брифінгу, який транслювали на телеканалі ZIK, повідомив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя"), кандидат на посаду міського голови Одеси Микола Скорик.

"Усі екзит-поли дають інформацію про те, що ми є лідерами і в місті Одесі, і в Одеській області, в Одеську обласну раду, до Одеської міської ради, до рад усіх рівнів, ОТГ, райради тощо. Як кандидат у мери міста Одеси, за тією інформацією, яка є у нас на сьогоднішній момент, ми виходимо з чинним мером до другого туру", – зазначив Микола Скорик.

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, о 8 ранку, в Україні розпочалося голосування на місцевих виборах. 

У Центральній виборчій комісії назвали цьогорічні вибори депутатів обласних, районних, сільських рад, а також селищних, сільських і міських голів найскладнішими в історії України.

Як повідомили у громадській мережі "ОПОРА", станом на 16:00 25 жовтня явка виборців на місцевих виборах в Україні становить приблизно 27%.

О 20:00 виборчі дільниці в Україні зачинилися.