live

"Опозиційна платформа – За життя" ініціює створення ТСК щодо невиконання рішень КСУ, – Королевська

Королевська Наталія

Є кілька рішень КСУ, проте вони не виконуються, каже народна депутатка

"Опозиційна платформа – За життя" ініціює створення у Верховній Раді України створення тимчасової слідчої комісії щодо невиконання рішень Конституційного суду України.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявила народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Наталія Королевська.

"Хочу проінформувати, що я, як представниця "Опозиційною платформи – За життя", стала ініціатором слідчої комісії в парламенті. На сьогодні ми отримали пропозиції від фракції "Слуга народу", "Батьківщина", депутатської групи "За майбутнє", "Довіра", і створимо, я дуже сподіваюся, слідчу комісію в парламенті про невиконання рішень Конституційного суду України. У нас є шість рішень КСУ", – зазначила народна депутатка.

"Тобто це цілий пакет соціальних ініціатив, які режим Порошенко в антиконституційний спосіб відібрав. КСУ нас підтримав, сказав, що це неконституційно, але у нас зараз новий режим Гончарука не виконує рішення КСУ. Тому ми сподіваємося на створення слідчої комісії. А це кримінальна відповідальність за невиконання КСУ, що винні будуть покарані, а рішення КСУ будуть все-таки виконані і людям повернуть пільги і компенсації, які були в антиконституційний спосіб відібрані", – заявила Наталія Королевська.

Новини за темою: Королевська назвала, що необхідно зробити, щоб в українців з’явилася довіра до накопичувальної системи

Нагадаємо, Наталія Королевська повідомляла про те, що у Верховній Раді України створять робочу групу, яка напрацює новий законопроєкт щодо трудового законодавства.

Loading...