"Опозиційна платформа – За життя" і "Партія Шарія" виступили із загальнонаціональним порядком денним, – Карасьов

Політолог Вадим Карасьов З відкритих джерел

Нове політичне покоління з півдня і сходу України входить у національну політику, зазначив політолог

На місцевих виборах партії "Опозиційна платформа – За життя" і "Партія Шарія" виступили не лише з місцевим, а й із загальнонаціональним порядком денним.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Політолог прокоментував попередні результати місцевих виборів в Україні, які відбулися напередодні, зауваживши, що вже можна сказати про те, що партія "Опозиційна платформа – За життя" укріпила свої позиції на сході та півдні країни, а на заході України – партія "Європейська солідарність". Вадим Карасьов зазначив, що це флангові партії, які посилили свої позиції.

Новини за темою: У ЦВК назвали, коли може відбутися другий тур мерських виборів

"По-друге, якщо взяти південь і схід України, то Харків, Одеська міська рада, Маріупольська рада, Кривий Ріг – "Партія Шарія" проходить. Тобто така друга політична сила виходить. Це попередні результати, можливо, там будуть якісь зміни, однак це так. Тобто нове політичне покоління з півдня і сходу України входить у національну політику. Але ми знаємо, що і "Опозиційна платформа – За життя", і "Партія Шарія" на цих виборах виступали не тільки з місцевим порядком денним, а й загальнонаціональною – гуманітарною тощо", – сказав Вадим Карасьов.

Що ж до "Слуги народу", експерт переконаний, що більше кредиту довіри від українців для цієї політсили не буде.

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні відбулося голосування на місцевих виборах. 

У Центральній виборчій комісії назвали вибори депутатів обласних, районних, сільських рад, а також селищних, сільських і міських голів найскладнішими в історії України.

До слова, явка виборців на місцевих виборах в Україні становила 36,88% – за результатами обробки 100% інформації з усіх областей України, 10 556 621 виборець отримав бюлетені і проголосував.

Як повідомляли, у мережі "Опора" прогнозують, що у більшості міст з чисельністю населення понад 75 тис. осіб відбудеться другий тур виборів міських голів.

У Комітеті виборців України заявили, що місцеві вибори 25 жовтня в цілому відповідали стандартам чесних і демократичних виборів.Loading...