Новини » Політика Читать эту новость на русском

"Опозиційна платформа – За життя" через суд вимагає скасувати результати виборів міського голови Миколаєва

Юрист Костянтин Радзивіл Скріншот із відео

У суду є лише два дні на розгляд цієї справи, каже юрист Костянтин Радзивіл

"Опозиційна платформа – За життя" подала позов до Миколаївського окружного адміністративного суду з вимогою скасувати постанову Миколаївської міської ТВК про встановлення результатів виборів Миколаївського міського голови.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив юрист Костянтин Радзивіл.

"Ми вчора подали позов до Миколаївського окружного адміністративного суду з вимогою про скасування постанови Миколаївської міської ТВК про встановлення результатів виборів Миколаївського міського голови. Справа призначена на 10 ранку, зараз ми зайдемо безпосередньо у судове засідання, чекаємо, звичайно на позитивний результат. Згідно з чинним законодавством, у суду є лише два дні на розгляд цієї справи та винесення рішення, тому затягувати, ми розуміємо, що смислу немає. Ми чекаємо, що наш відповідач все ж подав відзив на наш позов, хоча нам він ще в жодній – ні електронній, ні в письмовій – формі не надходив. ми так розуміємо, що цей відзив буде заявлений безпосередньо у судовому процесі. Ми сподіваємось на те, що верховенство права все ж таки візьме гору, і ми сьогодні отримаємо позитивне рішення, і постанова Миколаївської міської ТВК про встановлення результатів виборів буде скасована", – сказав юрист.

Довірена особа Владислава Чайки Олег Самсонов зазначив, що суддя у цій справі раніше зробив самовідвід: "Що, на мій погляд, показує про те, що, мабуть, люди не хочуть брати участь в судовому процесі, свідомо розуміючи, що рішення буде ухвалюватися політичне, а не юридичне".

Новини за темою: Ілля Кива: Ми будемо домагатися перерахунку голосів у Миколаєві

Олег Самсонов додав: "Увечері мені як довіреній особі був телефонний дзвінок, з якого я дізнався, що сьогодні о 10 ранку ця справа буде розглядатися Миколаївським окружним адміністративним судом вже, відповідно, в новому складі".

Як повідомляли, до Центральної районної територіальної виборчої комісії надійшло дев'ять скарг від кандидата на посаду Миколаївського міського голови Владислава Чайки. Він вимагає, щоб на дільницях перерахували голоси.