Опозиція подасть альтернативний проєкт держбюджету-2021, – Тетяна Плачкова

Народний депутат України Тетяна Плачкова Фото з відкритих джерел

Бюджет має бути соціальним, бо українці з кожним днем стають дедалі біднішими, наголосила народна депутатка

Народні депутати з фракції "Опозиційна платформа – За життя" подадуть або багато поправок до проєкту держбюджету на наступний рік, або альтернативний проєкт державного бюджету-2021.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявила народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Тетяна Плачкова.

"Наша фракція буде вносити або дуже багато поправок, або альтернативний бюджет – той бюджет, який буде справжнім соціальним, направленим на захист життя людей. Це важкий рік – 2020, і буде ще важчим 2021-й. Тому у цьому бюджеті основним напрямком має йти соціальний захист населення, тому що ми розуміємо, що люди фактично з кожним днем стають бідніші і бідніші, і це не може не відображатися у бюджеті країни", – наголосила народна депутатка.

Новини за темою: Кабмін скоротив витрати на субсидії в проєкті бюджету на 2021 рік

Тетяна Плачкова продовжила: "Також я не вірю у ті показники – 6% дефіциту, який вони зараз показують. Вони кажуть, що будуть його покривати за рахунок кредитів. Так не можна робити кожного року. Цей бюджет ще не виконаний, ще на інший рік перекладати? Я думаю, що ми будемо обов’язково подавати свій альтернативний проєкт бюджету".

Новини за темою: Держбюджет-2021 – це 51 відтінок сірого, – Володимир Кацман

Нагадаємо, 14 вересня Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні ухвалив проєкт закону "Про державний бюджет України на 2021 рік".

У Міністерстві фінансів України назвали основні показники державного бюджету на 2021 рік.

Додамо, проєкт державного бюджету на 2021 рік внесли до Верховної Ради.