Омелян: Нове керівництво "Укрзалізниці" - це заміна "шила на мило"

За його словами, щороку в "Укрзалізниці" крадуть понад 15 млрд гривень

Володимир Омелян. Фото: Микола Тис/ZIK

Колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що поява на посту в.о. глави "Укрзалізниці"  громадянина Словенії Желька Марчека замість Євгена Кравцова не покращить роботу компанії.  Про це повідомляє PavlovskyNews

За словами Омеляна, можливе поглинання "Укрзалізниці" німецьким оператором Deutsche Bahn є "страшилкою". Натомість однією з головних проблем ексміністр назвав крадіжку всередині компанії.

"Щороку в "Укрзалізниці" крадуть більше 15 мільярдів гривень. Тобто, кожен місяць понад мільярд. Тобто, кожен день більше 30 мільйонів гривень. То погодьтеся - це відчутна сума і ділитися нею ніхто не буде", - заявив Омелян.

Як зазначається, за перший місяць 2020 року Марчек задекларував близько 400 тис. гривень зароблених в "Укрзалізниці" як члена Наглядової ради.

Слід зауважити, що хоча зараз Омелян критикує і колишнього главу залізниці Євгена Кравцова, але саме за часів його перебування на посту міністра Кравцов і очолював "Укрзалізницю".

Нагадаємо, напередодні "Укрзалізниця" і залізничний оператор Німеччини "Deutsche Bahn" підписали меморандум про взаємну співпрацю.

Кабінет міністрів України розпорядженням від 5 лютого 2020 року призначив Марчека Желька на посаду тимчасового голови правління "Укрзалізниці".Loading...