Новини » Політика Читать эту новость на русском

Олена Лукаш: Резніков практично "обнулив" Мінський процес

Телеканал ZIK

Чинна влада не збирається займатися миром, заявила юрист

Віцепрем'єр-міністр Олексій Резніков своїми заявами практично "обнулив" Мінський процес.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила юрист Олена Лукаш.

Гостя студії зауважила, що перший заступник голови української делегації у Тристоронній контактній групі, віцепрем'єр-міністр Олексій Резніков своїми заявами практично "обнулив" Мінський процес. На її думку, чим частіше пан Резніков виступатиме, тим швидше українці побачать, що чинна влада не планує займатися мирним процесом і Донбасу просто нікуди повертатися.

Олена Лукаш нагадала, що "Мінськом" передбачене ухвалення закону, який забороняє переслідування, покарання та дискримінацію осіб, які брали участь у конфлікті, проте виходить посадова особа – пан Резніков – і говорить про підготовку закону про колаборантів.

Новини за темою: Питання про миротворців на Донбасі відкладене, але не зняте, - Резніков

"Виходить Резніков – і говорить про колаборантів. Нехай частіше говорить. Я ще раз хочу сказати – кожному громадянину дуже важливо зрозуміти, що ця влада не збирається займатися миром. Вона робить нестерпним життя для кожного громадянина України, незалежно від того, чи це – медична реформа Супрун, яку вона продовжує, "банкопад" імені Яресько-Гонтаревої, який вона продовжує, позбавлення нас гуманітарних прав і поділ з питань мови, тарифи... Донбасу нікуди повертатися", – заявила Олена Лукаш.

Нагадаємо, перший заступник голови української делегації у Тристоронній контактній групі, віцепрем'єр-міністр Олексій Резніков під час Години запитань до уряду 18 вересня заявив, що українська делегація у Тристоронній контактній групі з розумінням сприйме відмову парламенту змінювати чи уточнювати постанову Верховної Ради про проведення місцевих виборів на непідконтрольній частині Донбасу, але "якесь інше рішення" розширило б їй поле для маневру на переговорах.

Як повідомляли, Олексій Резніков заявляв, що реінтеграція непідконтрольних територій Донбасу не відбуватиметься відразу після повернення.Loading...