Олександр Попов подав документи на реєстрацію кандидатом у мери Києва

Олександр Попов Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Кандидат в мери Києва від "Опозиційної платформи – За життя" Олександр Попов подав документи на реєстрацію в міську виборчу комісію. Про це повідомляє пресслужба політсили.

"Я йду на вибори, щоб підвищити рівень життя киян. За останні роки зарплати жителів міста зменшилися, міська влада відібрала у них муніципальні надбавки і встановила грабіжницькі тарифи на комунальні послуги. Цими проблемами ми займемося з перших же днів після виборів. Потрібно відродити економіку Києва, щоб підняти зарплати людей, потрібно повернути муніципальні доплати і знизити тарифи. Наша команда вже робила це. Ми зможемо зробити це ще раз", – заявив політик.

Також кандидат у мери пояснив, чому висувається саме від "Опозиційної платформи – За життя".

"Це партія, яка реально може допомогти людям. В Україні немає іншої політичної сили, у якої є стільки бажання і можливості відновити мир. У цій партії зібрані професіонали, які вже доводили вміння підняти економіку, що зараз вкрай потрібно країні. Нарешті, наша команда має успішний досвід комплексного вирішення всіх проблем киян. Упевнений, що ми зможемо їх вирішити знову", – резюмував Попов.

Нагадаємо, за часів керівництва Олександра Попова в Києві була введена 10-відсоткова знижка за своєчасну оплату послуг ЖКГ. Після її введення рівень оплати комунальних послуг наблизився до 100%.