Олександр Попов: Ми знизимо квартплату в Києві на 20-25% відразу після виборів

Олександр Попов Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Оплату обслуговування прибудинкових територій повинен взяти на себе міський бюджет, і таке рішення буде прийнято відразу після виборів. Про це заявив кандидат у мери Києва від "Опозиційної платформи — За життя" Олександр Попов під час інспекції спальних районів міста, повідомляє пресслужба партії.

"У ситуації, коли комунальні тарифи астрономічно виросли та б'ють по кишені практично всіх киян, необхідно знаходити будь-яку можливість, щоб зменшити суми в платіжках. Наша команда пропонує швидке рішення: проводити оплату обслуговування прибудинкових територій з міського бюджету. Це дозволить знизити квартплату на 20-25%", – заявив Олександр Попов.

За словами політика, перехід на оплату обслуговування прибудинкових територій з міськбюджету дозволить керівництву міста контролювати якість робіт і навіть зменшити їхню вартість, оскільки сьогодні в тариф закладено суми за послуги, які в реальності не надаються.

"Мова йде про невеликі гроші, які не стануть проблемою для бюджету Києва, що становить 60 млрд гривень. Досить переглянути кошториси ремонтних робіт по дорогах і інфраструктурних об'єктах, прибрати з них корупційну складову, і потрібні кошти знайдуться", – переконаний кандидат у мери Києва від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

"Завдання міської влади – зробити життя киян легшим і комфортнішим. Ми знаємо, як це зробити, і почнемо працювати заради жителів нашого міста, як тільки замінимо існуючу владу", – резюмував Олександр Попов.

Нагадаємо, під час керівництва Олександра Попова Київською міською держадміністрацією (2010-14) була введена 10%-а знижка на квартплату за умови її своєчасної оплати, у результаті чого оплата комунальних послуг киянами становила майже 100%.