Олександр Попов: "Карта киянина" повинна стати інструментом реального захисту жителів міста від злиднів

Олександр Попов Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Нова київська влада повинна відновити повноцінну програму соціального захисту малозабезпечених жителів міста. Про це заявив кандидат у мери Києва від "Опозиційної платформи - За життя" Олександр Попов, повідомляє пресслужба партії.

"Ефективна допомога малозабезпеченим киянам була головним пунктом порядку денного міської адміністрації в період мого керівництва. Муніципальні доплати вчителям, медикам і соцпрацівникам, введення "Картки киянина" зі знижками в аптеках, магазинах і транспорті – все це було введено нами і знаходилося під постійним контролем. Через шість років з усього цього залишилася тільки "Карта киянина", яка вже не дає майже ніяких переваг", – розповів політик.

Він нагадав, що майже кожен четвертий житель Києва – пенсіонер, а саме пенсіонери найбільше постраждали в період 2014-2020 років, коли їхні реальні доходи значно скоротилися, а витрати, особливо на оплату комунальних послуг, навпаки, збільшилися в кілька разів.

"У нас не буде благополучного міста, поки сотні тисяч людей у ньому будуть виживати на копійки. Тому відновлення повноцінної програми соціального захисту малозабезпечених громадян знову стане першочерговим завданням команди професіоналів ОП-ЗЖ. "Карта киянина" має стати не шматком пластика, а інструментом реального захисту жителів міста від злиднів. Будуть повернуті пільги ветеранам, "чорнобильцям" та інвалідам, доплати медикам, вчителям і соцпрацівникам. Нарешті, міська влада допоможе малозабезпеченим киянам оплачувати комунальні тарифи за допомогою муніципальних субсидій. Тільки виконавши цю програму, ми зможемо сказати, що Київ – це місто для всіх киян", – резюмував Попов.

Нагадаємо, за період керівництва Олександра Попова в КМДА (2010-2014) середня зарплата в Києві збільшилася на 62%.