Оксана Деркач: Влада може заборонити вибори в несприятливих для себе регіонах

Оксана Деркач Фото з відкритих джерел

Влада може використати епідемію коронавірусної інфекції, як привід для скасування місцевих виборів в регіонах, де фіксується її низька підтримка. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявила член партії "Опозиційна платформа - За життя", кандидат в мери Полтави Оксана Деркач.

"Місцеві вибори, якщо відбудуться, покажуть, кого люди реально підтримують. Рейтинг провладної партії падає, і вони намагаються демонструвати свою силу, в тому числі й за допомогою боротьби з опозицією. Я допускаю, що влада може використати ситуацію із захворюваністю коронавірусом для скасування виборів в несприятливих для себе регіонах. Але люди на місцях чекають ці вибори! У Полтаві вже два роки немає мера, а міськраду роздирають політичні баталії", - сказала вона.

За словами Оксани Деркач, рішення про непроведення волевиявлення на Донбасі було прийнято через політичну кон'юнктуру.

"Провладна партія вирішила не проводити вибори там, де у них слабкі позиції. І може заборонити вибори і в інших регіонах. Вони обіцяли мир на Донбасі, але люди гинуть, економіка не відновлюється, інвестиції до воюючої країни не йдуть. У вирішенні цих питань влада не просунулася ні на трохи. ОПЗЖ пропонує свою концепцію щодо досягнення миру, проте зараз не тільки ігнорують наші пропозиції, а й намагаються переслідувати опозиційних лідерів, таких як Віктор Медведчук - за допомогою карних справ", - зазначила вона.

Оксана Деркач також розповіла про настрої в Полтаві: "Містяни не знають і не розуміють реальної ситуації з коронавірусом: одні думають, що влада спеціально нагнітає ситуацію, інші побоюються, що реальні дані по захворюваності приховують. Але вибори нам гостро потрібні, міську владу необхідно перезавантажити!"