Оксана Деркач: ОПЗЖ демонструє владі можливість діалогу з рішення загальнодержавних проблем

Оксана Деркач Фото з відкритих джерел

Українська опозиція демонструє можливість вирішення проблемних питань на міжнародному рівні за наявності політичної волі для їх вирішення. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявила член партії ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, кандидат в мери Полтави Оксана Деркач.

"У Росії лідер нашої партії Віктор Медведчук вів діалог на дуже високому рівні. І два важливі моменти - зняття російських санкцій і пропозиція вакцини - показали, що можна робити кроки назустріч, коли є зацікавленість у вирішенні проблеми. У відповідь повинен бути крок з боку української влади. В Україні все занадто заполітизоване, і це шкодить вирішенню багатьох питань як на державному, так і на місцевих рівнях", - сказала вона.

Оксана Деркач також підкреслила, що без виходу з "економічного піке" неможливо поліпшити добробут населення.

"Нам важливі люди і їх добробут. А без економіки і зростання ВВП і в умовах пандемії коронавірусу це неможливо. Конкретні кроки, які зроблені Медведчуком, - вони дійсно важливі. І якщо кроки в цьому напрямку будуть продовжуватися, то тоді ми зможемо говорити про те, що відродиться схід України. І звичайно ж, це відбудеться після закінчення війни", - підкреслила вона.

Говорячи про ситуацію з коронавірусною інфекцією, політик зазначила: "Люди вмирають, приріст нових випадків жахливий, і ми не знаємо, що буде через місяць. Владі необхідно думати, аналізувати, приймати рішення по вакцинах. Треба виходити з позиції, що корисно для українців! Необхідно включати прагматизм і переходити до конструктивних діалогів", - сказала вона.