Окремі міністри втратять посади, а відставка Шмигаля – під питанням, – політтехнолог

Тарас Загородній Скріншот відео

Тарас Загородній зауважив, що змінити міністрів значно легше, ніж поміняти прем’єр-міністра

Кадрові зміни в Кабінеті міністрів не виключені, адже через невдоволення людей владі потрібно продемонструвати, що відбуваються зміни.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політтехнолог Тарас Загородній.

Експерт, коментуючи імовірні кадрові ротації у Кабінеті міністрів України, зауважив, що у політиці у всьому світі є неписане правило – вчасно знайти винного, щоб не опинитися на цьому місці самому.

"У даному випадку не виключено, що будуть зміни в уряді, тому що владі треба буде демонструвати, що ідуть зміни, якщо є незадоволення людей. Тому у даному випадку, я не виключаю, що деякі міністри втратять посади. Щодо Шмигаля – тут є питання, а хто замість? Це велике питання, тому що змінити міністрів значно легше, ніж поміняти прем’єр-міністра. Тому подивимося, як будуть діяти "слуги народу", який сценарій, яку логіку вони оберуть", – сказав Тарас Загородній.

Новини за темою: Який бюджет може представити цей нездоровий уряд, програма якого так і не затверджена "зеленими"? – Рабінович

Нагадаємо, перший заступник голови Верховної Ради України, представник президента у парламенті Руслан Стефанчук заявив, що міністрів економіки та фінансів невдовзі можуть відправити у відставку.

Раніше повідомляли, що спікер парламенту Дмитро Разумков сподівається, що цьогоріч Верховна Рада України зможе вчасно прийняти держбюджет-2021.

Як заявляв представник уряду у парламенті Василь Мокан, Кабінет міністрів України подасть проєкт державного бюджету на 2021 рік до Верховної Ради у встановлений законодавством термін.

Loading...