Офіційно: Зеленський підписав указ про День спротиву окупації АР Крим та міста Севастополь

Володимир Зеленський Офіс Президента

День спротиву окупації АР Крим відзначатимуть щороку 26 лютого

Президент України Володимир Зеленський підписав указ №58/2020 про заснування Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь. Про йдеться на сайті ОПУ.

Згідно з інформацією, Володимир Зеленський підписав указ 26 лютого 2020 року і з цього моменту він набув чинності.

"З метою вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території - в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, у відстоюванні територіальної цілісності України, з нагоди відзначення річниці від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополь мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей постановляю установити в Україні День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, який відзначати щороку 26 лютого", - йдеться в документі.

Крім того, голова держави наказав Кабінету міністрів України забезпечувати розроблення за участю представників державних органів, органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства і затвердження планів заходів до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський має підписати указ, яким засновується День спротиву окупації Криму. Про це глава держави заявив під час свого виступу на форумі "Час Криму". Відтепер День спротиву окупації Криму буде відзначатися 26 лютого.

Очільник країни повідомив, що Україна разом із Туреччиною збудують 500 квартир для осіб, які були змушені переселитися із Криму після анексії півострова. А кримськотатарський канал ATR продовжить своє мовлення.

Також Зеленський анонсував відкриття "великого хабу" у Чонгарі для обслуговування громадян. Там буде повноцінний центр надання адміністративних послуг, зона відпочинку та інші дуже важливі об'єкти.

Loading...