live

Офіс президента розробив концепцію оцінки діяльності ОДА

Перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов Українська правда

Найближчим часом концепція має бути презентована Зеленському та затверджена урядом

Перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов заявив про розробку концепції оцінки соціально-економічного стану областей та діяльності обласних державних адміністрацій на основі максимально об'єктивних кількісних параметрів. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

"Досі у різних гілок влади не було єдиної, зрозумілої для всіх та прозорої системи оцінювання ефективності роботи облдержадміністрацій у тих сферах, у яких вони мають повноваження. Тому ми з допомогою профільних фахівців та експертів проаналізували всі плюси та мінуси в їхній роботі та розробили цю концепцію", - зазначив Трофімов.

Він додав, що ця концепція дасть змогу порівнювати результати діяльності ОДА у міжрегіональному та часовому розрізі.

"Нині існують реальні повноваження ОДА, перелік яких визначений законом України "Про місцеві державні адміністрації" і які змінюються нечасто. Але способи збору, структурування, передачі даних, що збираються державою, постійно вдосконалюються, а тому конкретні показники оцінки ефективності можуть змінюватися доволі часто для того, щоб максимально повно використовувати потенціал наявних даних", - пояснив Сергій Трофімов.

Заступник керівника ОПУ повідомив про дворівневий індекс оцінки діяльності ОДА.

"Ми обрали дворівневий індекс оцінки діяльності ОДА, у якому верхній рівень розраховуватиметься за галузевим принципом розподілу повноважень, а нижній – на основі набору параметрів для оцінки діяльності в кожній галузі, що можуть змінюватися за потреби", – підкреслив Трофімов.

За його словами, найближчим часом концепція має бути презентована президенту України Володимиру Зеленському та затверджена урядом.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів планує виділити гроші з резервного фонду держбюджету на ремонт у будівлі Офісу президента.

Loading...