Офіс генпрокурора викрив шахраїв, які обіцяли посади голів облдержадміністрацій в обмін на 4 млн доларів

Фото з відкритих джерел

Зазначається, що зловмисники прикривались своїми "зв'язками у владі"

Офіс Генерального прокурора викрив шахраїв, які, посилаючись на зв’язки з найвищим керівництвом країни, обіцяли посади голів облдержадміністрацій в обмін на понад 4 млн дол США. Про це повідомляється на сайті генпрокурора. 

"У понеділок, 25 лютого 2020 року, Офіс Генерального прокурора, спільно із СБУ та Нацполіцією, затримав під час передачі 550 тис дол США групу осіб, які намагались заволодіти шахрайських шляхом грошовими коштами громадянина у сумі 1 млн 650 тис дол США за нібито сприяння у призначенні його на посаду Голови Житомирської обласної державної адміністрації, аргументуючи вказані можливості своїми зв’язками з президентом України, прем’єр-міністром, главою Офісу Президента", - сказано у повідомленні.

Зазначається, що цього ж дня правоохоронці затримали під час отримання першої частини грошових коштів у сумі 350 тис дол США чоловіка, який намагався заволодіти шахрайським шляхом грошовими коштами громадянина у сумі 3 млн 100 тис дол США за нібито сприяння у призначенні його на посаду Голови Миколаївської обласної державної адміністрації начебто через своїх знайомих в Офісі Президента України та КМУ.

Нагадаємо, раніше директора одного із заводів "Укроборонпрому" затримали під час одержання хабара у розмірі 5 тис доларів.

Loading...